مردان تجاوز به دختر نوجوان به مدت سه ماه در قصور: پلیس

عکس: فایل های

قصور: سه مرد به اتهام تجاوز به یک دختر نوجوان به طور مداوم برای مدت سه ماه پس از آنها فیلم برداری مصیبت و تهدید او با این ویدئو کلیپ, پلیس گفت:.

به گفته پلیس یکی از این سه ادعا متجاوزان دستگیر شد برای سوء استفاده از این 17 ساله دانش آموز در حالی که دو نفر دیگر نامزد دریافت جایزه شده است در مورد. اولیه مشکوک شناسایی شد و همچنین گفتند.

پلیس افزود که اول اطلاعات گزارش (FIR) ثبت شد از طرف بازماندگان پدر. شاه اشاره کرد که مظنون به طور مداوم تجاوز فیلم برداری و تهدید دختر برای سه ماه.

سنای آمریکا با تصویب زینب لایحه تغییرات

یک روز قبل از مجلس سنا کمیته حقوق بشر مورد تایید بود برخی از تغییرات در زینب هشدار لایحه آن تنظیم شد بود ارائه شده در مجلس برای تصویب در مارس 2.

رئیس کمیته مصطفی نواز Khokhar حال گفت: ویژه دادگاه خواهد شنیدن کودک آزاری موارد اگر این لایحه تصویب شد و در مجلس سنا. این امر می تواند اجرا در سراسر پاکستان پس از تصویب به عنوان مخالف به نسخه های قبلی بود که قابل اجرا تنها در اسلام آباد است.

آژانس — وظیفه برای حفظ یک پایگاه داده از دست رفته و کودکان ربوده می توان با آن مدیر کل منصوب شود توسط نخست وزیر عمران خان. آن را از نزدیک کار با خط تلفن 1099 و رو به جلو در تمام موارد گزارش شده.

Khokhar توضیح داده شده بود که در مورد یک کودک ناپدید شدن پلیس را به بلافاصله فایل اول اطلاعات گزارش (شاه) و در صورت عدم تطابق مقامات خواهد بود با یک سیلی Rs100,000 خوب و به دو سال زندان sentenc. او امیدوار است این لایحه را اجرا خواهد کاهش موارد کودک آزاری در پاکستان او اضافه شده است.

این قانون است به نام زینب — شش-ساله که ربوده شد از خانه اش در قصور در سال 2018 مورد تجاوز قرار گرفته و کشته شد و بدن او ریخته در زباله.

پیشنهاد برای ‘فروش’ 13 ساله کودک خنثی

شورای ملی گذشته بود زینب هشدار لایحه 2019 در ژانویه 10 به معرفی یک پاسخ و بهبود مکانیزم برای کودکان گم شده است.

ماه گذشته قصور پلیس تا به حال با موفقیت خنثی اتهام تلاش یک مرد و یک زن برای ‘فروش’ a 13-year-old کودک آنها تا به حال ربوده خنثی کردن ‘معامله’ از وقوع طریق به موقع عمل است.

پلیس گفته بود به اتهام آدم ربایان از این شهر چهل Nau منطقه نگه داشته و دختر اسیر در خانه خود بودند و مقدمات ساخت به فروش او است. آنها را دستگیر کرده و رزرو زن و شوهر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im