روز یادبود که به افتخار کسانی که درگذشت در تمام آمریکا جنگ ریشه در ما کشنده ترین درگیری

در 3 p. m., این جمعه, مارس 25 آمریکایی ها در همه جا تشویق می شوند برای متوقف کردن آنچه انجام می دهند و به یاد داشته باشید زندگی را از دست داده در جنگ از انقلاب به افغانستان است.

اگر چه آمریکایی ها شده بود تجلیل جنگ خود را مرده برای بیش از یک قرن دولت ایالات متحده تنها به طور رسمی تاسیس روز یادبود در سال 1971.

Federal (Union) officers listen to the national anthem before the final battle of the Gettysburg conflict, "Pickett's Charge," between Confederate and Federal (Union) soldiers as part of re-enactment activities July 7, 2013, recognizing the 150th anniversary of the U.S. Civil War battle in Gettysburg, Pennsylvania. Gettysburg officials are expecting 250,000 visitors to visit the small south-central Pennsylvania borough of about 7,700 residents for the anniversary. REUTERS/Gary Cameron

فدرال (اتحادیه) افسران گوش دادن به سرود ملی قبل از نبرد نهایی Gettysburg جنگ “Pickett را به اتهام” بین مؤتلفه و فدرال (اتحادیه) سربازان به عنوان بخشی از تصویب دوباره فعالیت جولای 7, 2013 شناخت سالگرد 150 از جنگ های داخلی آمریکا جنگ در Gettysburg, Pennsylvania. رویترز/Gary کامرون

در حالی که این آخر هفته طولانی تاسیس شد در آخرین شنبه مارس به پرداخت ادای احترام به آن دسته از آمریکایی ها که فوت کرده اند در همه جنگ ها در این کشور سابقه آن ریشه در ما مرگبارترین جنگ: جنگ داخلی. (مرتبط: افتخار روز یادبود با این لحظات نمادین از ” Band Of Brothers)

وجود برخی اختلاف از جایی که اولین غیر رسمی روز یادبود رخ داده در امریکا است. اما Waterloo, نیویورک شد و در نهایت تلقی زادگاه این رویداد پس از رسیدگی وجود دارد اول آغاز شد 5 مه 1866.

از آن آغاز شده به عنوان “دکوراسیون روز” به عنوان مردم شروع به تزئین قبور و جشن قربانی جنگ عظیم مرده که منجر به از خود تحمیل قتل عام از 1861-65.

در سال 1868 ، علیرضا جان لوگان که رهبری یک گروه از جانبازان اتحادیه شد, دادخواست دولت فدرال است که ممکن است 30 بود “تعیین شده به منظور strewing با گل, و یا در غیر این صورت تزئین این دسته از رفقا که جان خود را در دفاع از کشور خود را در اواخر شورش و که بدن در حال حاضر تقریبا در هر شهر و روستا هملت کلیسا در زمین است.” (مرتبط: این آخر هفته روز یادبود: در اینجا این است که چگونه به پرواز پرچم به افتخار سربازان ما)

اما اگر چه ممکن است 30 روز بزرگداشت گرفتار در بسیاری از ایالت های شمالی — که در آن جانبازان و خانواده های آنها را جمع در جنگ داخلی gravesites با تاج های گل اهدا گل و پرچم — ایالات جنوبی اغلب انتخاب های مختلف روز به افتخار مؤتلفه مرده است. کمی وجود دارد ملی یکنواختی به رویداد — اگر چه بیش از چند دهه این نام معروف شد کمتر به عنوان دکوراسیون در روز و بیشتر به عنوان روز یادبود.

این بود تا پس از پایان جنگ جهانی اول که به معنای روز گسترش یافت و به یاد کسانی که جنگیدند و مردند در تمام آمریکا جنگ. روز یادبود نشد واقعا تعطیلات ملی در حال سقوط در آخرین دوشنبه ماه مه تا زمانی که کنگره رای دادند و پس از آن در سال 1968; این قانون را به اثر در سال 1971.

Allied forces Supreme Commander General Dwight D. Eisenhower speaks with U.S. Army paratroopers of Easy Company, 502nd Parachute Infantry Regiment (Strike) of the 101st Airborne Division, at Greenham Common Airfield in England June 5, 1944 in this handout photo provided by the US National Archives. On June 6, 1944, allied soldiers descended on the beaches of Normandy for D-Day - an operation that turned the tide of the Second World War against the Nazis, marking the beginning of the end of the conflict. Today, as many around the world prepare to commemorate the 70th anniversary of the landings, pictures of Normandy's now-touristy beaches stand in stark contrast to images taken around the time of the invasion. But while the landscape has changed, the memory of the momentous event lives on. Reuters photographer Chris Helgren compiled a series of archive pictures taken during the 1944 invasion and then went back to the same places, to photograph them as they appear today. Picture taken June 5, 1944. REUTERS/US National Archives/Handout via Reuters

نیروهای متفقین عالی فرمانده کل Dwight D. Eisenhower صحبت می کند با ارتش ایالات متحده چتربازان از آسان شرکت 502nd چتر پیاده نظام (اعتصاب) از لشکر 101 هوابرد در Greenham مشترک فرودگاه در انگلستان 5 ژوئن 1944. در 6 ژوئن 1944 متفقین سربازان فرود در سواحل نرماندی برای D-روز – ایسنا/US National Archives/جزوه کرج

ایالات متحده نیز به رسمیت می شناسد جانبازان در Nov. 11 به عنوان یک روز تعطیل ملی — یک روز که در اصل تعیین شده به عنوان آتش بس روز به مناسبت پایان جنگ جهانی اول. تفاوت بین دو تاریخ است که در حالی که روز یادبود است که با تمرکز بر کسانی که جنگیدند و مردند در آمریکا و جنگ و جانبازان نیز افتخارات آن دسته از جانبازان که هنوز زنده هستند — که آیا در سرویس فعال یا بازنشسته.

فقط چگونه بسیاری از آمریکایی ها کشته شده اند در ده ها تن از جنگ ها و درگیری هایی که نقطه چین جدول زمانی از آمریکا ؟ بهترین برآورد در حدود 1.4 میلیون نفر است. جنگ داخلی هنوز هم می توان گفت که اختصاص بیشتر آمریکا مرگ و میر بیش از تمامی دیگر, آمریکا, جنگ, همراه, اگر به تازگی به روز رسانی شمارش از 750,000 مرگ و میر ناشی از مورخ J. David هکر می شود به طور گسترده ای پذیرفته شده است.

اما روز یادبود است که در مورد صرف اعداد; این یک یادآوری است که مرگ و میر در جنگ هستند و نه فقط آمار است. تعطیلات یک رکورد است از زندگی انسان که عشق به کشور و تعهد به آرمان های فعال آنها به عنوان آبراهام لینکلن با فصاحت اظهار داشت: در Gettysburg Address مورد Civil War مرده که “آخرین اندازه گیری کامل از خود گذشتگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im