Melania Trump منتشر دوم Coronavirus PSA — سازمان دیده بان آن را در اینجا

بانوی اول Melania Trump منتشر دوم اعلام خدمات عمومی جمعه, اصرار خانواده برای نگه داشتن امید و همچنان به انجام آنچه آنها می توانند به سرعت گسترش coronavirus.

با عنوان “یک پیام به صورت پدر و مادر از بانوی اول Melania Trump” آن را ساده و تصویری از مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح همه چیز را از خوب شستن دست به روش که در آن پدر و مادر می تواند برای اکثر تا اطلاعات به روز در شیوع.

“پیدا کردن یک آهنگ کودکان خود را می توانید آواز خواندن برای 20 ثانیه” مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد پدر و مادر را به یک بازی شستن دستها به طوری که کودکان را به یاد داشته باشید به انجام آن پس از آمدن از خارج از خوردن و سرفه و عطسه و آینده در تماس با دیگران است. (مرتبط: “آیا چیزی خوب و سازنده’: Melania آتش سوزی در منتقدان را تشویق می کند آنها را به #BeBest)

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تصریح کرد توصیه CDC — که کودکانی که بیمار هستند باید هر زمان که ممکن است در خانه باقی می ماند مگر اینکه آنها به دنبال مراقبت های پزشکی.

بانوی اول پیام با نتیجه امیدواریم. “من را تشویق پدر و مادر به اجازه کودکان می دانند که این را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای” او گفت:. “نگه داشتن یک نگرش مثبت و سعی کنید برای ایجاد برخی از زمان برای لذت ببرید با شما عزیزان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن یک شبیه نقطه در coronavirus PSA پنج شنبه گفت: “این است که چگونه ما برای همیشه زنده خواهد ماند. ما کودکان را به مدرسه بازگشت مردم را به بازگشت به کار ما خواهد شد جمع آوری در مکان های عبادت, کنسرت ها و رویدادهای ورزشی است.”

تماشا کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>