Melania Stuns در زرق و برق دار بدون آستین سیاه و سفید Sundress در دیتونا 500

Melania Trump کاملا حیرت زده کرد زمانی که او پا را روز شنبه در یک زرق و برق دار سیاه و سفید نقطه رقص لهستانی پولکا sundress در طول سفر خود به دیتونا 500.

(Photo by SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

(عکس SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ)

REUTERS/Erin Scott

رویترز/ارین اسکات

بانوی اول نگاه فقط زرق و برق دار که همیشه در آستین تعداد که رفت به زانو های او به عنوان رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وارد نسکار دیتونا 500 در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. (مرتبط: Ivanka چرخش سر به رنگ زرد و سیاه و سفید گل, لباس, در مونیخ سفر)

REUTERS/Erin Scott

رویترز/ارین اسکات

REUTERS/Erin Scott

رویترز/ارین اسکات

او به اتمام فک انداختن نگاه با مو سست سفید کمربند چرم و کفش پاشنه بلند. (مرتبط: Ivanka نوبت سر در زرق و برق دار زرد شطرنجی دامن کت و شلوار)

REUTERS/Erin Scott

رویترز/ارین اسکات

می گویند او نگاه کامل خواهد بود جدی گرفتن.

REUTERS/Erin Scott

رویترز/ارین اسکات

جمعیت تشویق POTUS و FLOTUS به آنها معرفی شدند در این مسابقه است.

FLOTUS حس مد همیشه در نقطه بدون توجه به چه مناسبت به عنوان ذکر شده است بسیاری از بار قبل. اخیرا او سر تبدیل زمانی که او عینک قابل توجه قرمز کت چرم در طول سفر خود را به موسسه ملی بهداشت در بتسدا در مریلند در روز ولنتاین.

“صرف وقت در @TheChildrensInn با الهام بخش و زیبا کودکان از @NIH در #ValentinesDay تبدیل به یک سنت ارزشمند از معدن. این یک روز فوق العاده برای به اشتراک گذاشتن عشق و محبت با این قوی رزمندگان” Melania زیر نویس یک سری از تصاویر در Instagram بعد از رویداد.

را بررسی کنید برخی از دیگر فراموش نشدنی به نظر می رسد در طول سال در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر