Melania Trump و وزیر مسکن و شهرسازی بن کارسون در زمان سفر به آرشیو ملی روز شنبه به دیدن رهایی اعلامیه و منشور آزادی است.

“ملی Archives است ارزشمند پناهگاه برای کلمه نوشته شده و یک بنای تاریخی را به اصول آزادی و عدالت و برابری برای همه” بانوی اول در آخر او و کارسون دیدار هر یک از آزادی از کاخ سفید است. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات DOJ, FBI به بررسی جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس)

“در کشور ما مارس طولانی به سوی آزادی و رهایی اعلامیه و منشور آزادی در ادامه به تاکید مجدد بر کشور ما آرمان های دموکراتیک و ارزش هایی که به من الهام و همه آمریکایی ها به این روز,” او اضافه شده است. (مرتبط: Ivanka چرخش سر به رنگ زرد و سیاه و سفید گل, لباس, در مونیخ سفر)

Melania و کارسون اول متوقف شد به “برجک برای مشاهده سه موسس اسناد و مدارک از امریکا که تشکیل منشور آزادی: اعلامیه استقلال و قانون اساسی و منشور حقوق” در هر انتشار.

“بانوی اول و وزیر کارسون در ادامه سفر خود به بایگان را در اتاق پذیرایی برای مشاهده 13th متمم 19 متمم و 1965 قانون است که وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD)” این نسخه اضافه شده است.

در این بازدید بانوی اول و وزیر امور HUD نیز “بازدید کلی سفارش شماره 3 اعلام شد که اعلام کرد در 19 ژوئن 1865 دو سال و نیم پس از آزادی اعلام که همه بردگان آزاد شدند.”

انتشار در ادامه به توضیح این سند “به ویژه با توجه اهمیت آن به Juneteenth,” 19 ژوئن سالانه روز که نشانه پایان برده داری در ایالات متحده است.

این همه می آید به دنبال اولین بانوی فراخوان مردم به تظاهرات مسالمت آمیز زیر جورج فلوید مرگ مردی که درگذشت در حالی که در بازداشت یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

“غمگین برای دیدن کشور ما و جوامع آسیب دیده و تخریب” Melania توییتی. “من از هر کس به اعتراض در صلح و آرامش و تمرکز بر مراقبت از یکدیگر و شفا ملت بزرگ ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو