Meghan Markle سلطنتی خروج ‘از دست دادن بزرگ برای کاخ باکینگهام

Meghan Markle سلطنتی خروج ‘از دست دادن بزرگ برای کاخ باکینگهام. عکس: Elle

Meghan Markle ازدواج به شاهزاده هری برگزار شده است با مثبت و استقبال مخاطبان جهانی در بزرگ پس از آن برای اولین بار اعلام شد.

اما با تنها دو سال از ازدواج زیر کمربند خود را به نظر می رسد به عنوان اینکه زن و شوهر آماده است برای ریشه کن کردن زندگی خود را با توجه به تنظیمات شخصی خود را.

سلطنتی مفسر ریچارد Fitzwilliams اظهار نظر در رویال خروج در گفتگو با اکسپرس انگلستان. او نشان داد “به عنوان Megxit روش آن را نیز یک بار از غم و اندوه است.”

“هری و مگان یک دوست نداشتن شدید مطبوعات, اما آنها همچنین باید به یاد داشته باشید که شادی خود را که با نامزدی و پس از ازدواج آنها شد و مورد استقبال مردم و مطبوعات در بریتانیا و همچنین در اطراف کشورهای مشترک المنافع.”

Meghan را علاوه بر خانواده ساخته شده خانواده سلطنتی بریتانیا در دسترس تر در چشم گسترده تر کشورهای مشترک المنافع. “مگان های سیاه و سفید آمریکایی طلاق خیریه فعال است که دفاع و پشتیبانی توانمندسازی زنان و برابری و به طور بالقوه تا به حال زیاد به درخواست تجدید نظر است.”

“در کشورهای مشترک المنافع 60 درصد زیر 30 و اکثر افراد از رنگ است که می تواند در حال حاضر خانواده سلطنتی به عنوان نماینده بیشتر هر دو از یک متنوع تر انگلیس و گسترده تر کشورهای مشترک المنافع.”

آقای Fitzwilliams ادعا می کند که Meghan نقاط قوت به عنوان یک فعال و مد آیکون نشان داد از دریافت کنید که او می خواهد “شریک زندگی ایده آل برای شاهزاده هری.”

وی در ادامه به اضافه “او articulacy آشکار است در سخنرانی خود در مورد حقوق زنان در سازمان ملل متحد در کنفرانس زنان و فعالیت خود را در مخالفت با تبعیض جنسی در سن 11 سالگی مشهور شد و همچنین وضعیت او به عنوان یک نماد مد به عنوان یک بازیگر روی فرش قرمز آشنا بود به او. تمام این چیزهایی که تمایل به نشان می دهد او می تواند یک شریک ایده آل برای هری که بسیار مشتاق به دنبال دیانا قدم به قدم.”

Meghan آقای Fitzwilliams معتقد است یک استثنا بود از همان ابتدا به عنوان او به نظر می رسد به کسی که به خوبی مجهز برای دست زدن به فشارهای اجتماعی که شاهزاده هری قبلی دختر نمی تواند.

او در این باره گفت: “او نیز شریک کامل به عنوان او به مقابله با فشارهای زندگی سلطنتی و همچنین به عنوان او به ما گفته است که با بیماری های روانی. سابق خود را دوست دختر نمی تواند کنار آمدن با فشار موردتوجه اما ما فکر Meghan می تواند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>