Meghan Markle را ‘اقدام’ تبدیل شاهزاده هری به یک “افتضاح مرد غمگین’

Meghan Markle را ‘اقدام’ تبدیل شاهزاده هری به یک “افتضاح غمگین” است. عکس: Brainbored و TheDailyBeast

Meghan Markle اخیرا bashed توسط یک عکاس سلطنتی برای از بین بردن هری پاتر و شاهزاده شادی و تبدیل او به یک “افتضاح غم انگیز است.”

با توجه به عکاس سلطنتی Arther ادواردز سابق سلطنتی صرفا اقدام در طول نیمه اول ازدواج خود را به شاهزاده هری. او را متهم و او را از “بازی بسیار خوب،”

در طول یک مکالمه با دن Wootton در talkRADIO, ادواردز گفت: “او یک بازیگر است و برای سال اول من فکر کردم او فوق العاده بود. من فکر می کردم او یک سفیر برای کشور است. من در حال حاضر متوجه آن اقدام شد. او تبدیل هری به این دور افتضاح غم انگیز است.”

یک بار Wootton interjected و پرسید: “پس شما فکر می کنید Meghan اقدام شد زمانی که او برای اولین بار در زمان سلطنتی نقش؟” ادواردز در پاسخ گفت: “من فکر می کنم او بازی بسیار خوب ،

“آنها می گویند Meghan می شود چه Meghan می خواهد اما من شماره تلفن شما او را از دست عشق از انگلیسی عمومی و او باید به کار بسیار سخت برای به دست آوردن آن است.”

این مجری رادیویی پس از آن در ادامه می گویند: “این احساس می کند مانند مگان تا به حال ساخته شده ذهن خود را تا” و این که “چیزی بود که رفتن به نگه داشتن او در انگلستان در پایان.”

ادواردز به این نتیجه رسیدند گفتگو با بیان “و شما تعجب آنچه در آن است در امریکا که کشیده او وجود دارد – که آیا او تا به حال یک پیشنهاد از یک فیلم است.

“من شگفت زده نمی شود چرا که هر تولید کننده است که او را در یک فیلم را به فروش تعداد زیادی از بلیط از آنجا که ما همه می خواهم برای رفتن و دیدن آن را,” او گفت:.

ادواردز افزود: “من شخصا فکر می کنم که او خواهد آمد و اینکه آیا او می آید یا نه من نمی دانم. او را از این دست بسیار است. او را از دست خانواده خود را و او را از دست این کشور است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im