Meghan Markle برنده قلب با نادر مورچه به روز رسانی

Meghan Markle برنده قلب با نادر مورچه به روز رسانی. عکس: Showbizcheatsheet

Meghan Markle به طور کامل لذت بردن از بازی از اذیت کردن او با رویال طرفداران در رابطه به پسرش مورچه. به تازگی نادر به روز رسانی داده شد توسط سلطنتی سابق و آن را به سمت چپ طرفداران احساساتی.

حتی اگر او نمی او را کمی بسته نرم افزاری از شادی به انگلستان با او و شوهر اماتور مادر هنوز هم نشان داد برخی از پرچین رشد و نمو به روز رسانی در طول یک رویداد رسمی.

در طول یکی از مختصر بازدید از یک مدرسه, Meghan گفته یکی از شرکت کنندگان که پسر او را در حال بالا رفتن از این نردبان تکاملی در یک جای گذاری سریع.

در سوال خانم عزیز نشان داد به Daily Mail “من فقط به حال به درخواست او در مورد نوزاد است. او به من گفت: “او دقیقا ده ماه و امروز او آغاز شده است تلاش برای راه رفتن.'”

یک دانشجو نیز رفت و بر روی بگویید خروجی “او بود صحبت کردن در مورد چگونه مورچه زندگی او تغییر کرده است و چقدر مهم مادران است.”

مهم نیست که چه Meghan استدلال پشت این مرحله باید آن را روشن است که او بزرگ و مادر بزرگ یکی از keenest به خوبی wishers کمی بچه شیطان و موذی است و او بسیار ‘دل’ بیش از نه گرفتن به ارتباط با او را به عنوان او رشد می کند تا به یک جوان خوب آقا.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de