Meghan Markle در مقابل کیت میدلتون: چگونه انگلیسی را فشار دهید villainized خانواده سلطنتی زنان

Meghan Markle است بدون شک stomached زشت کنار شایعات بریتانیا بیش از هر کسی. اما قبل از ورود در خانواده سلطنتی, تعهد شده بود در حال سقوط بر روی کیت میدلتون.

جهان را به سختی فراموش انگلیسی, رسانه های وسواس villainizing خانواده سلطنتی زنان به عنوان قبل از Meghan آن کیت که تا به حال به تحمل فشار.

دوشس کمبریج در حال حاضر ممکن است دوبله در نمونه اولیه از یک ‘اشتباه’ رویال, همسر, زیر Meghan و هری ازدواج ولی تصویر نیست خیلی خوشبو برای او یا.

هلن لوئیس نوشتن برای اقیانوس اطلس اشاره می کند که “همه زنان از دست دادن زمانی که زندگی زنان در حال آب پز کردن به این ساده فایل های باینری: فداکارانه و مادر در برابر ظالم careerist.”

درک عمومی برای کیت تغییر تا حد زیادی پس از او استقبال او نخستزاده پرنس جورج با ویلیام در سال 2013 — پس از آن انتقاد quelled به طور قابل توجهی.

همه چیز همیشه متفاوت سابق لباس ستاره که بلافاصله پس از ورود او در خانواده سلطنتی بود و در برابر حفره دار کیت بود که همیشه به دست بالا در مقابل Duchess of Sussex.

“مگان یک مادر بیش از حد. کیت دارای منافع سیاسی از جمله سلامت روانی و اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش…نه همه چیز را آنها انجام شده است ‘ارسال یک سیگنال’ یا ‘ساخت یک بیانیه’; برخی از انتخاب های شخصی خود را که فقط: انتخاب شخصی” لوئیس اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de