Meghan Markle surpports شاهزاده هری در گذشته در انگلیسی, نیروهای مسلح ادای احترام رویداد. عکس: فوربس

با یک دوره رسمی در پایان جهان شاهد تغییرات عمده ای در سن پویایی است.

وجود دارد بسیاری از شکاف ها و موانع در امتداد راه را برای دستیابی به Meghan Markle و شاهزاده هری طولانی مورد نظر سلطنتی خروج. که آیا آن را ملکه سلامت رو به وخامت یا پرنس چارلز خشم آن را بی خطر است که فرض کنیم که شاهزاده هری رها شده است در یک جای عاطفی نقطه همیشه از کل موضوع توطئه دو ماه پیش.

در ظاهر خود را در نیروهای مسلح بریتانیا ادای احترام رویداد شاهزاده هری گزارش پیدا کردن آن را دشوار است برای قرار دادن در لباس نظامی برای آخرین بار.

به گفته یک منبع نزدیک به مردم “بود که بسیار عاطفی برای او” برای او تا به حال خدمت در ارتش سلطنتی بریتانیا برای بیش از 10 سال و در داخل قاب زمان که گل رز به رتبه کاپیتان کلی از نیروی دریایی سلطنتی.

“که 10 سال از زندگی خود را که او به کشور خود خدمت می کنند و او در واقع به آن را در حال حاضر به خاطر او انتخاب خود را برای محافظت از خانواده” منبع توضیح داد.

در طول این زمان او بانوی عشق Meghan Markle ساخته شده مطمئن شوید که برای نگه داشتن تنگ بر روی دست خود را در طول کامل از این رویداد. “در اعماق آنها واقعا در عشق با یکدیگر و آنچه می بینید این است که واقعا چه کسانی هستند.”

چک کردن لحظه ای زیر

هر چند این تصمیم یکی از شاهزاده هری ترین, او تا به حال به “قرار دادن همسر و فرزند خود را برای اولین بار است که آن را به حال شده است واقعا سخت است” با توجه به یک منبع جداگانه “او است که به وضوح بسیار اختصاص داده شده به او.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو