Meghan Markle نمی خواهند هری پاتر و شاهزاده ‘سفر در هر نقطه’ در حال حاضر

Meghan Markle گزارش شده است که نه خوبه با شاهزاده هری ‘سفر در هر نقطه’ در حال حاضر. عکس: مهر

با اخبار در مورد پرنس چارلز تست مثبت برای COVID-19 به تازگی نازل شده یک مقدار قریب به اتفاق از نگرانی افزایش یافته است.

با این حال اخبار گردش شده است که می گوید Meghan Markle نیست خوب با پرنس هری در سفر در هر نقطه در حال حاضر.

یک منبع صحبت به ایمیل های روزانه که به تازگی نشان داد که Meghan روشن ساخته است به شاهزاده هری که “تحت هیچ شرایطی این است که او خوب با او سفر در هر نقطه در حال حاضر.”

منبع رفت و بر روی بیشتر تایید می کنند که “Meghan گفت: هری شده است در تماس با پدرش….البته او نا امید شده است. او گفت: هر دو آنها نا امید چون آنها ظالمان و می خواهید برای انجام این کار خیلی بیشتر کمک کند.”

قبل از بازگشت به کانادا مگان و شاهزاده هری مطمئن ساخته شده به صرف زمان با خانواده سلطنتی در محافل خصوصی. در طول قبلی گفتگو با Daily Mail گزارش شده است که “مگان به او گفت دایره درونی از دوستان که هری است که در برقراری ارتباط با پرنس ویلیام و ملکه بر یک پایه منسجم،”

“او گفت: این بحران جهانی است و در واقع آورده همه آنها را به هم نزدیک و به خصوص هری و برادر خود را. هری ساخته شده است آن را بسیار روشن به آنها که او را به انجام آنچه او می تواند برای کمک به از کانادا. Meghan گفت: آنها سپاسگزار به خصوص هری که آنها می توانند وقت خود را صرف با خانواده خود را قبل از این همه جنون آغاز شد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>