Meghan Markle نمی خواهند هری از دست دادن تماس با خانواده خود را حتی پس از خروج

مگان و هری بازگشت به خانه جدید خود را در کانادا پس از پر سر و صدا سفر به انگلستان

Meghan Markle و شاهزاده هری ممکن است خداحافظی به خانواده سلطنتی بریتانیا اما این دو هنوز هم بسیار به دنبال حفظ روابط خود را.

دوک و دوشس ساسکس بازگشت به خانه جدید خود را در کانادا پس از پر سر و صدا سفر به انگلستان که در آن آنها پیچیده خود را نهایی سلطنتی درگیری و در حال حاضر این زن و شوهر در حال حاضر در حال برنامه ریزی سفر بعدی خود را.

در حالی که پسر خود را مورچه ماند پشت در کانادا در حالی که آنها بازدید انگلستان یک منبع نشان داد به HollywoodLife که این دو خواهد بود ساخت یک دیدار یک بار دیگر پس از مورچه می تواند ملاقات خود را بزرگ و مادر بزرگ.

این منبع در ادامه اضافه میکند: “Meghan می خواهد هری باقی می ماند نزدیک به خانواده اش. هیچ تردیدی در مورد آن. آن شده است یک زمان سخت اما در پایان روز او هنوز هم خانواده اش را دوست دارد و نمی خواهد تغییر و تغییر کرده است.”

“او همیشه به مادر بزرگ خود را و او بسیار می خواهد او را به زمان با مورچه او را دوست دارد از دیدن آنها را با هم. این غم انگیز بود آنها را نمی توانستم مورچه در سفر خود را, اما این انتخاب معقول و همه قابل درک باشد. آنها نمی خواهید برای رفتن به عقب به عنوان به زودی به عنوان آنها می تواند به درمان است که هر چند. آنها عشق را به مورچه در تابستان و صرف زمان با او در Balmoral,” خودی اضافه شده است.

“در حال حاضر آنها می توانید هر برنامه ای هر چند همه چیز بیش از حد نامشخص است. اما زمانی که آنها به راحتی می توانند مورچه را برای بازدید از آنها را” آن نازل شده بیشتر است.

این زن و شوهر که به تازگی پا را از وظایف سلطنتی خود را در حال حاضر اقامت در عمارت واقع در جزیره ونکوور در کانادا.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im