Meghan Markle حضور نهایی درگیری روز قبل از رویال خروج. عکس:صفحه شش

لحظه ای Meghan Markle فرود در انگلستان سلطنتی طرفداران و عقاب چشم ناظران شروع به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر اعمال او است. طرفداران و با هیجان در انتظار مجموعهای از حوادث کاخ گذاشته است زن و شوهر قبل از خداحافظی به زندگی سلطنتی خود.

مترو گزارش روزنامه در یکی از این رویداد بود که با هدف تجلیل از زخمی و بیمار و مصدوم از خدمات مردان و زنانی که تا به حال گرفته شده در بخش ورزشی و ماجراجویی چالش است.

این ظاهر در مراسم اهدای جایزه توسط پرنس هری, و Meghan Markle آغاز شمارش معکوس خود را نسبت به مارس 31st, سلطنتی خروج.

نزدیک به 50 نفر braved انگلیسی آب و هوا برای گرفتن یک نگاه اجمالی از خروج خانواده سلطنتی در خارج از هتل گورینگ در وستمینستر بعد از ناهار خصوصی.

سخنگوی سابق سلطنتی نشان داد “علاوه بر درگیری های رسمی دوک و دوشس در حال انجام در طی چند روز آینده آنها نیز جلسه خصوصی با چند تن از آنها patronages.”

اما کاخ باکینگهام کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا ملکه تا به حال فرصتی برای دیدار با شاهزاده هری و مگان قبل از این رویداد.

زن و شوهر, تقویم, از وقایع در حال حاضر شامل Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال در مارس هفتم. با یکی دیگر از روز هشت مارس به مناسبت روز بین المللی زنان.

یکی از زن و شوهر نهایی سلطنتی بازدیدکننده داشته است می تواند به حضور مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وست مینستر در مارس نهم.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی