Meghan Markle و شاهزاده هری ‘بازگشت به بالا برنامه در محل” در مورد موانع

Meghan Markle و شاهزاده هری ‘بازگشت به بالا برنامه در محل” در مورد موانع. عکس: واشنگتن تایمز

با خبر از انتقال خود را ساخت عناوین Meghan Markle و شاهزاده هری به نظر می رسد به بسته بندی آن در ضخیم به عنوان ما صحبت می کنند.

قبلا گزارش های خبری اطراف شاهزاده هری و Meghan Markle خود را از دست دادن سلطنتی نام تجاری جاروب اینترنت مانند آتش وحشی. با این حال به نظر می رسد به عنوان اینکه زن و شوهر باید پنهان شده است یک طرح B در زیر کمربند خود را پس قبل از آنها خود را اعلام کرد سلطنتی تقسیم می شود.

مسئله عمده در اطراف خود انتقال واقعیت این است که وقت و زمان دوباره متعدد رسانه ها و منابع رسمی دوبله خروج به ‘موقت’ و به عنوان یک نتیجه از که خواهد بود بازبینی یک سال از هم اکنون.

“این توافق است که شروع به تجدید نظر در نقش دوک و دوشس ساسکس را در اثر بهار سال 2020 و تحت 12 ماه بررسی” بیانیه ای در زن و شوهر رسمی سایت بخوانید.

بنابراین حتی اگر ملکه آرزوها برای زوج سلطنتی عزیمت به “بیش و انجام شده با:” این به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد یک راه طولانی حل و فصل قبل از آنها را در این نقش های جدید.

اگر این به اندازه کافی اخبار برای خانواده سلطنتی پرنس هری, و Meghan Markle صحبت کرد و به غرور نمایشگاه و نشان داد “که این دو باید یک بازگشت به بالا برنامه ریزی در محل است.” آن را برای تلفن های موبایل مانند زن و شوهر باید مبدع این طرح به عنوان یک طرح احتمالی در مورد این انتقال جواب نمی دهد بیش هست.

قبلا یکی از دوستان از هری دایره درونی نشان داد که شاهزاده آگاه بود که چگونه این امر به بیش از.

او “رفت و به این دانستن است که او می تواند از دست دادن عنوان خود را, اما آزادی خود را مهم تر از هر یک از آن.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>