Meghan Markle و شاهزاده هری ‘غمگین’ بیش از خانواده سلطنتی خروج

Meghan Markle و شاهزاده هری ‘غمگین’ بیش از خانواده سلطنتی خروج

شاهزاده هری و Meghan Markle همه آماده خود را به خروج به عنوان ارشد خانواده سلطنتی. با اطلاعات جدید در مورد خروج خود را در چند وب سایت رسمی رویال طرفداران به راحتی می توانید درک و روشن شدن هر گونه سوء تفاهم در مورد روند انتقال.

ساسکس وب سایت رسمی بیانگر افکار علیاحضرت ملکه الیزابت دوم, بیان, “خانواده سلطنتی احترام و درک آرزوی دوک و دوشس ساسکس به زندگی مستقل تر زندگی به عنوان یک خانواده با از بین بردن این قرار است ‘مورد علاقه’ توجیهی برای رسانه های نفوذ به زندگی خود را. آنها باقی می ماند بخشی ارزشمند از اعلیحضرت او در خانواده است.”

آن را بیشتر در ادامه برای روشن کردن هر گونه سردرگمی در اطراف خود وضعیت مالی بیان “دوک و دوشس ساسکس تبدیل خواهد شد بودجه خصوصی اعضای خانواده سلطنتی با اجازه به کسب درآمد خود را و توانایی خود را دنبال کنند و خصوصی خیریه منافع است.”

این بیانیه نشان داد که چگونه ‘غمگین’ از یک فرایند این انتقال به نظر می رسد برای خانواده سلطنتی ،

آن را در ادامه می گویند “در طول ماه و نیم دوک و دوشس باقی مانده اند به طور فعال درگیر در این فرایند است که طبعا شده انده برای دوک و دوشس و خود را وفادار کارکنان با توجه به نزدیکی Highnesses سلطنتی و اختصاصی خود تیم است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>