Meghan Markle و شاهزاده هری گزارش واقعا لذت بردن از این زندگی جدید با یک دوست های که یک “وزن برداشته شده است” پس تصمیم خود را به مرحله دور از خانواده سلطنتی نقش.

“این تصمیم [به ترک] بوده و وزن آنها را برای مدت زمان طولانی آنها رها به آن انجام می شود” یکی از دوستان نزدیک به این زوج سلطنتی مشترک با مجله مردم در یک قطعه چهارشنبه منتشر. (مرتبط: گزارش: Meghan Markle و شاهزاده هری طرح به حداقل یک فرزند)

“وزن برداشته شده است خاموش شانه های خود را.” دوستان اضافه شده است. (مرتبط: گزارش: Meghan Markle و کیت میدلتون را به اتهام دشمنی واقعا بین شاهزاده هری و پرنس ویلیام)

دوستان به اشتراک گذاشته شده است که در حال حاضر زندگی سابق “Suits” بازیگر و سلطنتی, شوهر, شامل چیزهایی مانند افزایش در جنگل خود را در نزدیکی جزیره ونکوور عمارت کردن ساحل اقیانوس آرام که در آن در حال افزایش خود را نه پسر ماه, مورچه.

“آنها هر دو عاشق به خارج شده اند و آن را با محبت وجود دارد توضیح داد:” یک دوست اضافه کرد که این زن و شوهر با بهره گیری از انجام کارهای ساده مثل یوگا و پیاده روی با خانواده خود سگ.

“آنها در حال لذت بردن از زندگی یک زندگی آرام” خودی مشترک با خروجی. “آنها را برای پیاده روی های طولانی, آنها, انجام, یوگا, و Meghan [Markle] آشپز. آنها واقعی هستند homebodies که عشق به خنک کردن با مورچه و سگ است.”

و تا آنجا که به چه چیز دیگری آنها سابق سلطنتی هستند تا از دوستان گفت که “این جریان بنزین را کنترل کامل آنها را در حال حاضر. آنها بسیاری در سال 2020 اتفاق می افتد و از آن خواهد شد واقعا هیجان انگیز برای دیدن است.”

این همه می آید پس از ملکه الیزابت دوم با صدور بیانیه ای در ماه گذشته با انتشار هری و Markle از وظایف خود را بیان کرد که آنها با “کار دیگر اعضای خانواده سلطنتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو