• ایران کمک کننده ست Klarman پشت خود را بر روی جمهوری خواه سیاست پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی و کلوخ پول به یک PAC مرتبط آیووا انجمن افتضاح.
  • Klarman نیویورک تایمز گفت در سال 2018 است که بهترین راه برای او برای کمک به صرفه جویی در هنجارهای دموکراتیک بود به صندوق به عنوان بسیاری از مبارزات دموکراتیک به عنوان امکان پذیر است.
  • بسیاری از بودجه های غیر انتفاعی مخفف دریافت شده از اهدا کنندگان رفت و به ایجاد یک شبکه گسترده ای از رسانه های خبری که در جناح چپ تبلیغات پیش از سال 2020 انتخابات.

یکی از بزرگترین شانسهای اهدا کنندگان در انگلستان سابقه به بیش از 1 میلیون دلار به یک گروه پشت دوشنبه آیووا انجمن افتضاح تحت این باور است که آن عمل به عنوان یک نگهبان در برابر جمهوری خواه بیش از حد.

ست Klarman یک میلیاردر و سابق ایران megadonor داد PACRONYM 1.5 میلیون دلار در سال 2019 با توجه به گروه 2019 فدرال کمیسیون انتخابات تشکیل پرونده. این عمل سیاسی کمیته وابسته به یک گروه است که بنا به گزارش دهکده سایه یک برنامه تلفن مسئول باعث تاخیر در گزارش نتایج دموکرات قفقاز.

Klarman گزارش شروع به شخم میلیون دلار در مبارزات دموکراتیک پس از سال 2016 در انتخابات به دست آوردن مجدد کنترل از کنگره است. او گفته نیویورک تایمز در سپتامبر سال 2018 است که “ما باید به نوبه خود در مجلس نمایندگان و سنا به عنوان یک بررسی در [رئیس جمهور] دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را فراری ریاست جمهوری است.”

Klarman مدیر عامل Baupost گروه که به بیش از 7 میلیون دلار به حزب جمهوری خواه در انگلستان جدید بوستون گلوب گزارش داد در سال 2015. پرچین مدیر صندوق کمک به PACRONYM تا حدی چون به نظر او مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید برای دموکراسی آمریکایی.

“یکی از دلایل من حاضر به بیرون آمدن از پوسته من و شما صحبت کنم دلیل است که من فکر می کنم دموکراسی در خطر است” Klarman گفته نیویورک تایمز اضافه کرد: “من اهمیتی نمی دهند چه چیزهای خوب اتفاق می افتد چون من کشیده به تمرکز بر روی هنجارهای دموکراتیک که در حال فرسایش.”

Carl Voss, Des Moines City Councilman and a precinct chair, shows photographers the app that was used for caucus results reporting on his phone after he unsuccessfully attempted to drop off a caucus results packet from Precinct 55 at the Iowa Democratic Party headquarters February 4, 2020 in Des Moines, Iowa. (Alex Wong/Getty Images)

کارل Voss, Des Moines, عضو شورای شهر و یک حوزه و صندلی را نشان می دهد برنامه. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

Klarman داد به نامزدهای متعدد در سال 2018 از جمله دموکرات Beto o’rourke تگزاس و ایالت کریستن جیلیبرند از نیویورک در میان دیگر نامزدها. O’rourke فرار ناموفق که در آن سال به سرنگون خواه ایالت تگزاس تد کروز در حالی که Gillibrand خدمت در مجلس سنا از سال 2009. هر دو حزب دموکرات فرار ناموفق ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی.

سهم خود را در آمد کمتر از دو سال پس از آیووا حزب دموکرات وعده داده شده برای استفاده از سایه برای کمک به شمارش آرا در قفقاز. (مرتبط: تکنولوژی شرکت آیووا انجمن فاجعه همچنین نقش مهمی در ایجاد پنهان دموکراتیک تبلیغات رسانه برگ)

مخفف گروه وابسته به تایید و ویرایش و بخش هایی از وب سایت خود را سهشنبه به فاصله خود از برنامه دموکرات ها امیدوار بود ساده کردن روند شمارش آرا در آیووا را حدود 1,700 و حقيقت است. این گروه که یک بار bragged در مورد سایه بنیانگذار همچنین ایجاد یک شبکه جعلی رسانه های خبری با هدف گسترش pro-دموکراتیک پیام.

تارا McGowan دیجیتال تولید کننده برای اوباما برای آمریکا در سال 2011 و مالک پشت مخفف مطرح شده حداقل 25 میلیون دلار از Klarman و دیگر ثروتمند لیبرال برای ایجاد یک شرکت رسانه ای به نام پیک Newsroom که طراحی شده است برای ارائه اطلاعات مطلوب به دموکرات ها.

همراه با پیک اتاق خبر-31 ساله McGowan همچنین ایجاد ویرجینیا زغال اخته و آریزونا مس پیک, در میان دیگران است که انتظار می رود به رول در میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا, ویرجینیا و ویسکانسین همه میدان نبرد متحده است. زغال اخته منتشر مقالات طراحی شده به نگاه محلی در تلاش برای توسعه اعتماد در میان خوانندگان در این منطقه است.

McGowan توضیح داد: به Bloomberg Businessweek در نوامبر سال 2019 چگونه عملیات کار می کنند.

“هر کسی که کلیک بر دوست و یا سهام یک مقاله … ما که داده ها را به ایجاد یک lookalike مخاطبان برای پیدا کردن افراد دیگر با ویژگی های مشابه در همان منطقه است. بنابراین ما به طور مداوم رشد توانایی ما برای پیدا کردن مردم” گفت: McGowan سابق روزنامه نگار که مشغول به کار برای رادیو فردا.

McGowan است در پاسخ به the Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست برای نظر از طریق مخفف وب سایت اما او توضیح در توییتر چگونه او آمد آنها به طور جدایی ناپذیری به قفقاز.

“در سال 2019 مخفف شد اکثر سرمایه گذار در @ShadowInchqجدید سیاسی tech شرکت تاسیس شده توسط @gjniemira با یک ماموریت برای ایجاد و … در دسترس زیرساخت های فن آوری برای مبارزات مترقی” او نوشت: در یک شنبه توییت ذکر است که قبل از او تا به حال کمی اطلاع قبلی از سایه ،

رید هافمن, اجرایی, رئیس, لینک که در تصویر. (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

Klarman است که نه تنها میلیاردر به بودجه های دیجیتال بوتیک خدمات که رفته اند به استخدام ناقص عملیات.

تکنولوژی میلیاردر رید هافمن درگیر شد در جنجال پس از نیویورک تایمز و دیگر رسانه های گزارش شده در ماه دسامبر و ژانویه 2018 و 2019 در مورد او آشکار نقش در یک عملیات پرچم دروغین در آلاباما. هافمن برای عذرخواهی برای نقش خود را در تلاش برای ترول رای دهندگان.

Hoffman-تامین مالی گروه های — جدید دانش (NK) و آمریکا تعامل فن آوری (AET) — گفته می شود با استفاده از رسانه های اجتماعی در سال 2017 به تضعیف حمایت جمهوری خواه Roy مور سناتوری مبارزات انتخاباتی و افزایش حریف خود را دموکرات ایالت آلاباما داگ جونز که به دقت برنده مسابقه است.

جونز علنا خواستار رسیدگی به جست و خیز بوده ولی کم حرف در مورد نیرنگ.

هافمن صرف حدود $100,000 در پروژه ها — یکسان مقدار Facebook می گوید روسیه اینترنتی تحقیقات آژانس صرف چرخش مردم در رسانه های اجتماعی منجر به انتخابات 2016. معلوم نیست اگر آن را به حال هیچ تاثیری بر نتیجه آلاباما در انتخابات است. تحلیلگران بر این باورند اتهامات که مور تجاوز جنسی زیر سن قانونی زنان از سه دهه پیش به احتمال زیاد بازی یک نقش بزرگتر.

Klarman است در پاسخ به DCNF درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im