پزشکان در پنجاب در اعتصاب غذا به علت عدم coronavirus تجهیزات حفاظتی

سلامت کارگران شکایت کرده اند برای هفته که پاکستان بیمارستان ها مبتلا به بیماری مزمن کمبود ایمنی دنده. — AFP

لاهور: نزدیک به یک دوجین از پزشکان و کادر پزشکی در حال مشاهده اعتصاب غذا با توجه به در دسترس نبودن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و عدم کارکنان برای درمان بیماران آلوده withCOVID-19 .

سلامت کارگران شکایت کرده اند برای هفته است که این کشور در بیمارستان و در رنج بیماری مزمن کمبود ایمنی دنده باعث دستگیری بیش از 50 پزشکان که برای بیشتر لوازم در شهر کویته در اوایل این ماه.

خط مقدم کارکنان شده است سمت چپ آسیب پذیر با بیش از 150 پزشکی کارگران تست مثبت برای این ویروس در سراسر کشور با توجه به پزشکان جوان’Association (YDA) در بدترین ضربه استان پنجاب.

معترضان را نگه داشته و کار را در بیمارستان در حالی که گرفتن نوبت برای نشان دادن در خارج از سازمان بهداشت دفاتر در استان لاهور.

“ما قصد نداریم در متوقف کردن تا زمانی که دولت گوش به خواسته های ما. آنها همواره به دلیل خودداری از پایبندی به خواسته های ما” گفت: دکتر سلمان Haseeb.

Haseeb سر استان Grand بهداشت داد, است که در سازماندهی اعتراض و او گفت که او خورده بود پس مارس 16.

“ما در خط مقدم از این ویروس و اگر ما محافظت نمی شوند سپس کل جمعیت در معرض خطر است” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

اتحاد گفت: حدود 30 پزشکان و پرستاران بودند که در اعتصاب غذا تا 200 کادر پزشکی پیوستن به آنها را هر روز برای تظاهرات.

پنجاب سلامت کارگر و اتحادیه های کارگری در حال حمایت از داد و همچنین خواستار کافی قرنطینه شرایط را برای کارکنان پزشکی.

نزدیک به سه ده پزشکان و پرستاران و امدادگران قرارداد این ویروس در یک بیمارستان در شهر مولتان در حالی که هفت نفر از اعضای یک پزشک خانواده آلوده شدند در لاهور آن اضافه شده است.

“ما به سادگی خواستار عدالت برای جامعه ما” گفت: دکتر و YDA رئیس Khizer حیات.

کارکنان بیمارستان نمی خواهد تشدید اعتراض خود را با راه رفتن کردن او اضافه شده است.

استانی وزارت بهداشت مقامات به خبرگزاری فرانسه گفت که بیمارستان ها در حال حاضر ارائه شده با حفاظت کافی از دنده پس از یک پیش از این “پرونده” حل و فصل شد.

اوایل این ماه دولت پنجاب اعلام کرد که خط مقدم کارگران اعطا خواهد شد پرداخت پاداش و بیمه عمر.

تقریبا نیمی از حدود 12,000 تایید COVID-19 عفونت در سراسر پاکستان ثبت شده در پنجاب.

تعدادی از عفونت در کشور اعتقاد بر این است به مراتب بالاتر به دلیل عدم تست در این کشور فقیر از 215 میلیون نفر است.

اسلامی ماه رمضان رسما آغاز شد و در پاکستان در روز شنبه با نگرانی که نور محدودیت های اعمال شده در مسجد تجمع نمی خواهد متوقف کردن یک برنامه به طور بالقوه گسترش سریع ویروس.

خط مقدم پزشکی کارگران در سراسر جهان شده اند دست و پنجه نرم کردن با منابع حیاتی تجهیزات ایمنی از زمان شروع این بیماری همه گیر.

LHC را رد پزشکان دادخواست

اعتراض می آید در پاشنه از دادگاه عالی لاهور (LHC) رد دادخواست علیه غیر دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان درمان coronavirus بیماران در پنجاب در روز شنبه.

LHC رد درخواست و جریمه دادخواهان برای گرفتن تا زمان دادگاه. 5-صفحه نوشته شده حکم, دادگاه حکم داد که دادخواهان به حال mala-فیده نیت زمانی که آنها ثبت درخواست.

LHC رئیس دادگستری ناودان پزشکان برای پر کردن درخواست و بیان کرد که این ادعا تا به حال ساخته شده “بدون شواهد”.

“پزشکان ثبت دادخواست و بدون شواهد و تنها با هدف به دست آوردن ارزان تبلیغات. دادگاه حق را به عمل در برابر افرادی که فایل های غیر ضروری دادخواست” این حکم اعلام کرد.

“اگر مقامات بر این باورند که این درخواست در برابر خدمات مدنی انجام قوانین ممکن است آنها اقدام علیه دادخواهان. این پزشکان و متخصصین پیشرو در مبارزه با کروناویروس” آن اضافه شده است.

“پزشکان در حال به خطر انداختن زندگی خود را هر روز برای درمان بیماران مبتلا به ویروس. بدون شک وجود دارد که حرفه پزشکی است محترم حرفه ای است که با هدف خدمت به بشریت” این منظور نوشته شده است بخوانید.

“پزشکان مجدانه مرخص وظایف خود را حتی زمانی که خود را از بستگان ویروس-بيماران مبتلا می شود وجود دارد برای بیماران. پزشکان باید ورزش احتیاط در حالی که بحث در مورد مسائل” به آن اضافه شده است.

“تمام جهان را تحت تاثیر قرار شده است از گسترش این بیماری همه گیر. حتی کشورهای توسعه یافته هستند در مواجهه با مشکلات در تهیه و تامین تجهیزات حفاظت فردی از سلامت کارگران” منظور اشاره کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im