بیان اخبار سرویس

دهلی نو: دولت روز چهارشنبه تصویب اصلاحات در پزشکی ختم بارداری (اصلاحیه) لایحه سال 2020 تماس آن را یک گام به سوی “ایمنی و رفاه زنان” اما اعضای جامعه مدنی و کارشناسان و کسانی که مبارزه برای حقوق زنان به نام طرح “ناامید کننده” و یک “فرصت از دست رفته”.

بسیاری از فعالان با اشاره به سمت جزئی تغییرات پیشنهادی در موجود سقط جنین قوانین گفت که این لایحه به دور از پیشرفته بودن.

“در حالی که ما از این بند اجازه می دهد تا سقط جنین 24 هفته در موارد خاص باید آن را بدون هر گونه conditionalities آن را به عنوان زمان دولت متوجه زنان نسبت به حقوق باروری بر بدن خود را” گفت: Deepa V از ساما منابع گروه برای زنان است.

“اصلاحات پیشنهاد شده به نظر نمی آید زنان دوستانه در همه.”

V S Chandrashekhar مدیر عامل شرکت Pratigya کمپین برای برابری جنسیتی و سقط جنین گفت که اصلاحات پیشنهاد شده بودند بیش از حد جزئی به مستحق هر گونه جشن بزرگ.

“نه تنها حاملگی محدودیتی برای MTP تمدید خواهد شد تا 24 هفته تنها برای گروه خاصی از زنان نیز وجود دارد یک ماده است که می گوید که حاملگی با جنین ناهنجاری فسخ می تواند تنها پس از مورد تایید بودن از پزشکی تخته,” او گفت:. “پیدا کنم که بسیار مشکل ساز است.”

Chandrashekhar بیشتر توضیح داد که انجمن پزشکی اغلب تاخیر پزشکی مداخلات مورد نیاز و اغلب لازم نیست که نوع مناسب از متخصصان است.

“که در حال رفتن برای کمک به زنان نیاز به سقط جنین به عنوان خطرات بسیار افزایش می دهد با پیشرفت در بارداری,” او گفت:.

Dr Shubhasri B CommonHealth یک سطح ملی ائتلاف گفت که این لایحه به نظر می رسید مثبت و در عین حال متوقف کوتاه از رفتن کل گراز در شناخت زنان نسبت به حقوق باروری.

“من رها که دولت در حرکت رو به جلو در این لایحه که گیر کرده بود برای یک مدت زمان طولانی و خیلی از وضوح را از طریق قوانین به قاب بعد از آن, اما من می خواهم که شادتر به ادامه مطلب مراجعه کنید مترقی بند.”

* (این شرط برای سقط جنین بارداری عبارتند از:
که مخل به مادر فیزیکی یا روانی,سلامت
ناهنجاری های جنينی و تجاوز به عنف و یا زنای با محارم و پیشگیری از بارداری
شکست در ازدواج زنان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im