رسانه های پاره به مایک بلومبرگ فشار او را به رها کردن

  • به عنوان فوق العاده سهشنبه کردم در جریان آن مشخص شد که سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ نمی خواهد که یک شب بزرگ با وجود تهاجمی خود را صرف در طول مبارزات انتخاباتی خود.
  • رسانه ها در سراسر تخته پاره به بلومبرگ در طول شب فشار او را به رها کردن.
  • گزارش های متعدد شروع به رول در بلومبرگ نشان می دهد که ممکن است به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در زیر سوپر شنبه.

مجریان و خبرنگاران در سراسر شبکه های متعدد ساخته شده یک چیز روشن که سه شنبه رو در جریان است – تقریبا هیچ یک از آنها می خواهید سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ به باقی می ماند در دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری.

بلومبرگ که حدود نیم میلیارد دلار در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری, تنها برنده ساموآ آمریکا جزایر سه شنبه شب. در حالی که او ادعا می کرد به دست آورد موفقیت در مسابقه جمعه شب در یک سخنرانی برای حامیان دیگران به نظر نمی رسد به توافق برسند.

NBC سیاست های ملی خبرنگار جاش Lederman آغاز شب با گزارش که وجود دارد این است که “فشار شدید” برای شهردار سابق به رها کردن مسابقه. او افزود که این فشار بود که از “ارشد” دموکراتیک مقامات که می خواهید برای هموار کردن راه برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به نامزدی.

“فشار شدید امشب در مایک بلومبرگ به تعظیم خارج از مسابقه – پاک کردن یک مسیر برای جو بایدن” Lederman گزارش شده است. “ما صحبت کرده ام دموکراتیک به مقامات. ارشد مردم در درون حزب. افرادی که دارای نفوذ زیادی است که باید اذعان کرد آنها شده اند در تماس با ایسنا کمپین تلاش برای ایجاد این مورد که در حال حاضر زمان به خاطر حزب وحدت به کنار. به خصوص حزب واقعا coalesced پشت جو بایدن.”

Lederman اضافه شده که هیچ نشانه ای در این زمان است که بلومبرگ موافق به تعظیم کردن.

تماشا کنید:

بازدید بلومبرگ در ادامه با فاکس نیوز ” کریس والاس گزارش شهردار سابق را “شب وحشتناک” نسبتا زود به شب. بایدن به سرعت برنده ویرجینیا در روز سه شنبه و والاس اشاره کرد که بلومبرگ از دست داد با وجود داشتن نزدیک به ثابت آگهی های تلویزیونی در حال اجرا “در تلویزیون واشنگتن است که در ویرجینیای شمالی.”

“او را از داشتن یک شب خوب. او ممکن است را 15% آستانه” والاس گفت.

فاکس نیوز میزبان اضافه شده است که بلومبرگ با صرف میلیون ها دلار منجر به فوق العاده روز سه شنبه در تبلیغات تلویزیون به تنهایی. (مرتبط: بایدن برنده, مینه سوتا, اوکلاهما و تنسی ساندرز برنده کلرادو در دور دوم سوپر شنبه نتایج)

تماشا کنید:

سی ان ان رئیس تحلیلگر سیاسی گلوریا بورگر همچنین صحبت در مورد بلومبرگ عظیم صرف ولگردی و قانونی شکنی شنبه شب. او با اشاره به نحوه بایدن صرف پول بسیار کمتری از بلومبرگ و هنوز هم برنده ویرجینیا بزرگ در حاشیه.

“من باید ما تقلب ورق” بورگر گفت. “اما در ویرجینیا بله حدود 18 میلیون دلار برای رادیو فردا و چند صد هزار [دلار] برای جو بایدن.”

دیوید اکسلراد سابق و مشاور ارشد سابق باراک اوباما اضافه کرد که بایدن نیست “خود تخریبی” به عنوان بلومبرگ به حال شاید betted و این که شهردار سابق در حال حاضر به تصمیم گیری در مورد ماندن در مسابقه از این نقطه به جلو است.

“او از دست داده است که شرط” اکسلراد گفت. “و در حال حاضر او در حال از دست دادن زود بازده دیده ایم در انواع متحده است. به نظر می رسد بسیار روشن است که او برای رفتن به یک تصمیم را پس از این که می تواند تغییر در این مسابقه در حال حرکت رو به جلو است چرا که او نه یک بازگشت بسیار خوبی در سرمایه گذاری خود را.”

تماشا کنید:

MSNBC لنگر برایان ویلیامز در ضمن قرار دادن همه چیز کمی بیشتر به سادگی. به عنوان بلومبرگ کمتر-از-ستارگان سهشنبه شب ادامه ویلیامز اشاره کرد که میلیاردر شد “نداشتن شب او فکر کرد که او برای پرداخت می شود.”

“ما رفتن به عقب و گوش دادن به مایک بلومبرگ که عادلانه برای گفتن نداشتن شب او فکر کرد که او پرداخت می شود, برای داشتن شب او امیدوار بود برای” ویلیامز گفت: قطع العالم را برنده به گزارش آرکانزاس است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک منتقد ثابت بلومبرگ را وزن در شب نیز هست. او در توییتی از تماس “مینی مایک بلومبرگ” “بزرگترین بازنده” از شب.

با وجود بلومبرگ نگرش مثبت در حالی که صحبت کردن به هواداران, به گزارش شروع به رول در مورد امکان کمپین تعلیق. بلومبرگ کمپین گفته اند Lederman که آنها را “نگاهی دیگر نگاه فردا هنگامی که داده ها می آید” او گزارش شده است.

معاون اخبار ارشد سیاسی خبرنگار کامرون یوسف مشابه گزارش داد که یک منبع نزدیک به بلومبرگ انتخاباتی به او گفت “منطق برای کمپین اساسا از بین برود” زمانی که بایدن برنده کارولینای جنوبی است.

“حداقل من یک دسته از رایگان ساندویچ از آن” منبع گزارش گفته جوزف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de