• رسانه ها که صرف زمان قابل توجهی, پوشش, افراد مشهور, وکیل مایکل Avenatti است تلاش برای مقابله با شکست خود پس از محکومیت جمعه.
  • سی ان ان مجریان و دیگر روزنامه نگاران در زمان روش های مختلف با برخی حتی قرار دادن تقصیر را به گردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.
  • سی ان ان لنگر برایان Stelter به سادگی پرسید: اگر او را “احمق” را برای این شبکه پوشش Avenatti در حالی که روزانه وحش سام استین در زمان مسئولیت کامل و عذرخواهی کرد.

شخصیت های رسانه ای که سال ها صرف تقویت, افراد مشهور, وکیل مایکل Avenatti مجبور شدند خود را به آدرس جمعه اعتقاد راسخ و تلاش خود را به اعتراف به شکست در چگونه آنها را تحت پوشش او.

چندین روزنامه نگاران صحبت کرد بیش از آخر هفته در مورد چگونه آنها را تحت پوشش Avenatti. این رسانه ها مانند CNN و MSNBC و ABC به او یک پلت فرم با برخی حتی نشان می دهد که او می تواند خراب کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Avenatti محکوم شد جمعه در سه اتهامات مربوط به طرح خود برای گرفتن بیش از 20 میلیون دلار از ورزشی و پوشاک شرکت نایک.

سی ان ان رئیس قانونی تحلیلگر جفری Toobin بستری شده در فوریه. 14 همان روز Avenatti اعتقاد که او احساس فریب زیرا او در زمان مشهور وکیل بنابراین به طور جدی در طول سال. Avenatti رز به بد نامی برای اینکه ستاره فیلم Stormy Daniels’ وکیل در یک پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن.

“رک و پوست کنده, شما می دانید, من احساس می کنم نوع snookered چون من او را در زمان به طور جدی” Toobin گفت: یادآوری چند بار Avenatti دعوت شد بر روی سی ان ان. (مرتبط: رسانه ها ستایش مایکل Avenatti در حال حاضر یک جنایت کار محکوم به عنوان مردی که می تواند خراب کردن تهمت)

تماشا کنید:

“من به یاد داشته باشید هنگامی که در اوج همه این ما را به ناهار در midtown زمانی که دفاتر ما در میدتاون و ما رفت و برگشت با هم به سی ان ان و آن را مانند راه رفتن با یک, عمده, عمده افراد مشهور” Toobin اضافه شده است. “مردم آمد به او. آن را مانند شما می دانید, ‘برو برای آن! برو مغلوب ساختن پیشی جستن!’ شما می دانم که او تا به حال این هشتگ #basta. مردم به یاد داشته باشید که. و در اوج این او حتی اعلام کرد او با توجه به در حال اجرا برای رئیس جمهور است و او رفت و به آیووا, رفت, New Hampshire. و به آن تماس بگیرید غرور … را انجام نمی آن عدالت است. منظورم این دیوانگی از این است.”

سی ان ان لنگر اندرسون کوپر که تا به حال Avenatti خود را نشان می دهد چند بار گفته Toobin در این بخش که “آن را سخت به تصور بیشتر سقوط دراماتیک تر از این است.” Toobin موافقت کرد و اشاره کرد که Avenatti را “فروپاشی” دیوانه بود.

سی ان ان برایان Stelter که کمک فشار این ایده که Avenatti نه تنها برای رئيس جمهور اجرا شود اما تنها کسی که می تواند پایین مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک رویکرد متفاوت به Avenatti اعتقاد.

Stelter شروع یک بخش با اشاره به اخبار Avenatti را “اتهام” اخاذی و اضافه کرد که او در واقع محکوم شده است.

“من شده است به گرفتن برخی از غم و اندوه از Sean Hannity آخر این هفته … برای یک بار نشان می دهد که من فکر Avenatti می تواند یک نامزد جدی برای رئیس جمهور … بود که احمق من قسمت? چه چیزی شما را از چگونه Avenatti پوشیده شده بود توسط CNN و MSNBC?” Stelter پرسید روزانه وحش Lachlan Markay و thecourtpoet یکشنبه در “منابع قابل اعتماد.”

تماشا کنید:

Markay به نظر می رسد به تلاش و سرزنش و تهمت برای رسانه overzealous پوشش جنایت کار محکوم. او در آغاز با اشاره به این که رئیس جمهور است “Trumpified مخالفت خود” و پیشنهاد کرد که آن را “با مته سوراخ خود را در پدیده مایکل Avenatti.”

“این بود که در بسیاری از جهات بسیار شبیه به مغلوب ساختن پیشی جستن” Markay گفت. “او واقعا می دانست که چگونه به کار در رسانه های مدرن محیط و من فکر می کنم این چیزی است که واقعا جلب بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان به او این ایده است که او می تواند مرتب کردن بر اساس از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در بازی خود را.”

“من فکر می کنم که بسیاری از مردمی او را بسیار جدی و بدون نگاه کردن به گسترده مالی شخصی حقوقی چمدان است که در خارج وجود دارد فقط در حال انتظار برای گزارش …”

روزانه وحش سام استین خبرنگار تخت بستری او را به اشتباه Avenatti خیلی اعتبار بودن یکی از معدود خبرنگاران به اذعان خود را شکست.

در همین حال سی ان ان از عوامل آماندا نجار دو برابر کردن در شبکه را پوشش Avenatti. او تبدیل داستان به اطراف برای مغلوب ساختن پیشی جستن نوشتن که Avenatti شد فقط نام خانواده “به دلیل تهمت امر با یک ستاره پورنو.”

“Shoutout به تمام Trumpsters dunking در مایکل Avenatti. شما نمی دانید که به همین دلیل او تبدیل به یک نام خانگی, راست?” نجار توییتی با بخشی از مقاله خود در مورد خوار وکیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو