• افراد مشهور, وکیل مایکل Avenatti محکوم شد جمعه در همه اتهامات مربوط به طرح خود برای گرفتن میلیون ها نفر از نایک.
  • در طول سال ها رسانه ها ستایش کرده است Avenatti تحت فشار قرار دادند و این ایده ممکن است انتخابات با وجود متعدد در مسائل حقوقی.
  • CNN و MSNBC, ABC و دیگر رسانه های خبری تا به حال در حال حاضر به جرم گناهکار در زمان های متعدد بیش از چند سال گذشته است.

در طول سال ها رسانه ها تلاش سخت به رنگ مشهور وکیل مایکل Avenatti در حال حاضر یک جنایت کار محکوم به عنوان یک ستاره است که می تواند خراب کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این ایده به نظر می رسد برای دست و پنجه نرم در روز جمعه هنگامی که Avenatti محکوم شد در سه اتهامات مربوط به طرح خود برای گرفتن بیش از 20 میلیون دلار از ورزشی و پوشاک شرکت نایک. با وجود مسائل حقوقی Avenatti دریافت کرده است در هر دو صورت زمان و ستایش از CNN و MSNBC, ABC و دیگر رسانه ها.

یک رسانه مرکز تحقیقات مطالعه از سال 2018 در بر داشت که Avenatti که بد نامی که او به نمایندگی ستاره فیلم Stormy Daniels در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت بود ویژه در سی ان ان 74 بار در طی فقط 10 هفته. MSNBC در آمد دوم با 57 مصاحبه در طول مدت زمان است. (مرتبط: سی ان ان میزبان Avenatti 59 بار در دو ماه)

در پخش و اخبار تلویزیون را نشان می دهد در کلیت او به نظر می رسد 147 بار این مطالعه همچنین نشان داد. 2018 مطالعه بیشتر جدا از رسانه وسواس با Avenatti و متوجه شد که MSNBC برجسته او هفت بار در یک روز.

بسیاری از شبکه ها حتی تحت فشار قرار دادند برای او ممکن است سال 2020 ریاست جمهوری اجرا واسطه این ایده که Avenatti می تواند مرد را به پایین مغلوب ساختن پیشی جستن.

“به دنبال به جلو به سال 2020 یکی از دلایلی که من را به طور جدی به عنوان یک [2020 ریاست جمهوری] مدعی است که به دلیل حضور خود را در کابل اخبار” سی ان ان برایان Stelter گفت Avenatti در هوا در سال 2019.

تماشا کنید:

ABC “نمایش” شرکت میزبان Joy Behar نیز احساس Avenatti می تواند پایین مغلوب ساختن پیشی جستن. او یک بار او را برای “نجات کشور است.” پندار و پریشان به نظر می رسد در ماه مارس 2019 پس از Avenatti دستگیر شد توسط FBI بیش از نایک افتضاح.

“اولین واکنش من است و نه غم و اندوه به حقیقت” Behar اظهار تاسف کرد. “از آنجا که اینجا یک مرد که آورده Stormy Daniels به ما که ما اطلاع داد که مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت کرده hush پول را به نگه داشتن او را آرام در مورد آنچه که او تا به حال با او را در حالی که او ازدواج کرده بود با Melania و او داشتن یک نوزاد. و پس از آن خوب بود, من آن را دوست داشت.”

“من فکر کردم,” اوه, خوب ما کسی که در اینجا در جریان است که به برخی از حقیقت در مورد این جنایتکار که ما در حال اجرا در این کشور است.’ بنابراین من غمگین هستم که این همه اتفاق می افتد در حال حاضر. از آنجا که من می دانم مغلوب ساختن پیشی جستن از آن استفاده خواهد شد در برابر او را به جلال خود و خود را نگاه بهتر است. بنابراین من آن را دوست ندارم. من آن را دوست ندارم.”

دیگر شرکت میزبان در “نظر” خود را ابراز تحسین Avenatti به عنوان به خوبی. سابق شرکت میزبان آنا ناوارو گفت که او “مانند روح القدس” زمانی که او صحبت کرد و به آنها نشان می دهد در سال 2018 است. Behar اضافه شده در این بخش است که Avenatti بود “تنها کسی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترس بیش از رابرت مولر.”

“بسیاری از مردم به من نزدیک شد و پیشنهاد کرد که من برای رئيس جمهور اجرا” Avenatti گفت Behar پیشبرد دیوانگی رسانه ها بیش تلاش خود را مغلوب ساختن پیشی جستن.

کمدین Bill Maher حتی chimed در prefacing یک Avenatti ظاهر با توصیف او به عنوان “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدترین کابوس.” MSNBC نویسندگان ادی Glaude در خرداد ماه سال 2018 به نام وکیل “جانور” که “نگه می دارد ظاهر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همه مردمی خود را در دهان است.”

“من شیفته من بسیار هیجان زده هستم, من می ترسم من کمی فروش از” MSNBC را استفانی Ruhle اضافه شده در آن بخش. “و شما می دانید چه ؟ من مدیون مایکل Avenatti عذرخواهی. برای چند هفته گذشته من شده است گفت: “به اندازه کافی در حال حاضر مایکل من دیده ام شما در همه جا. چه چیزی شما را از چپ به می گویند ؟ من اشتباه بود برادر. شما باید مقدار زیادی برای گفتن دارد.”

“دموکرات ها می توانند یاد بگیرند چیزی از شما. شما در حال خراب با تهمت خیلی بیشتر از آنها هستند.”

Avenatti مواجه است متعدد دیگر مسائل حقوقی نیز هست. او متهم شده بود در مارس 2019 از ارتکاب تقلب و آزرده سرقت هویت مربوط به Daniels, چه کسی به او گفته به سرقت برده $300,000 در کتاب درآمد حاصل از. او همچنین در مواجهه با اتهامات در کالیفرنیا که او به سرقت برده و تسویه وجوه از یک مشتری.

خوار وکیل نیز بازداشت برای استفاده داخلی در ماه نوامبر سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im