رسانه ای نمایش دو استاندارد برای تظاهرات در مقابل. مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع

در حالی که لیبرال رسانه ها شده است را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع بیش از coronavirus نگرانی های آن نیز ستایش Black Lives Matter (پل) تظاهرات با وجود خطرات مشابه.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany, Media Research Center (MRC) و دیگران اشاره کرده اند آشکار نفاق در ماه های اخیر. تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید آغاز شد و در ماه مه و پس از رشد به پوشش کل کشور است.

“این سخت است تصور کنید یک بیشتر آشکار دو استاندارد در محل کار: سیاسی گردهمایی برای من نه برای تو” لایحه d’agostino رسانه های ویرایشگر برای white dog اشاره کرد در طول یک ماه ژوئن 18 مقاله اشاره به دو برابر استاندارد است.

MRC وارد یک ویدئو به تصویر می کشد برخی از فاحش نمونه هایی از استانداردهای دوگانه توسط لیبرال شبکه.

تماشا کنید:

MSNBC میزبان شادی رید فقط یک نفر به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی. او تعجب اگر کاخ سفید می داند “که مردم به او گرانبها تظاهرات ممکن است بیمار” در یک بخش در ژوئن 11, با توجه به MRC.

در ضمن تنها چند روز قبل از اینکه در ژوئن 2, MSNBC را لارنس o’donnell مصاحبه اعتراض سازمان و به سادگی تعجب آنچه در آن بود “به راهپیمایی بازو در بازو وجود دارد با رئیس پلیس.” O’donnell گفت: فقط بیش از یک هفته بعد که رئیس جمهور شد “تظاهر coronavirus ناپدید شده است” با توجه به MRC.

ایسنا میزبان Chris Cuomo, انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 20 تجمع گفت: “بدترین چیزی که شما می تواند انجام دهد” در جهانی همه گیر. (مرتبط: اخبار مجریان سرزنش Coronavirus خوشه بر بازگشایی در حالی که نادیده گرفتن تظاهرات اخیر)

ABC, CBS و NBC ظاهر نیز به تطهیر خطرات مرتبط با تظاهرات در این نشریه اشاره کرد. یک فرد با اشاره به اعتراضات به عنوان “جشن … یک کارناوال مانند جو.” در همین حال یکی دیگر گفت که مردم “ممکن است مریض و مرگ” در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی با توجه به MRC.

McEnany خودش اشاره کرد این در یک کنفرانس مطبوعاتی ژوئن 17, با استفاده از, صفحه اول نیویورک پست – که همچنین با اشاره به استاندارد دوگانه در میان رسانه ها.

این پست را در صفحه اول نشان داد هر دو یک “سیاه ترانس زندگی می کند تجمع” اعتراض و تهمت تجمع فاکس نیوز گزارش داد. اعتراض شد مزبور “این خوب است” و مغلوب ساختن پیشی جستن رالی بود مزبور “این خطرناک است.”

“در حالی که ما درک نگرانی بزرگ برای تجمع ما را برانگیخت شما باید نمایشگاه که همان نگرانی برای معترضان که در خارج وجود دارد نه به لحاظ اجتماعی فاصله در بسیاری از موارد” McEnany گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *