رسانه ها را رد مفهوم که Coronavirus ممکن است سرچشمه گرفته و در آزمایشگاه

گزارش های متعدد لمس کرده اند در امکان که رمان coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان چین.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در مصاحبه با فاکس نیوز را, Bret Baier آوریل 3 که کاخ سفید منتشر خواهد کرد “بسیار قطعی” گزارش می دهند که شواهد را در مورد چگونه این ویروس در اصل به بیرون درز از چین در ووهان موسسه ویروس شناسی.

اکثریت کسانی که در سازمان های جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نیز بر این باورند که رمان coronavirus طبیعی است و به طور تصادفی به بیرون درز کرده به بیرون از آزمایشگاه در چین با توجه به منحصر به فرد گزارش منتشر شده توسط the Daily Caller, اخبار بنیاد ممکن است 2.

اغلب اگر نه همه از 17 سازمان را تشکیل می دهند که جامعه اطلاعاتی این باور ارشد هوش رسمی گفت: DCNF. دفتر مدیر اطلاعات ملی نیز در بیانیه ای گفت: مه 30, IC است به دنبال این احتمال که COVID-19 آمد از یک آزمایشگاه نشت.

اعتقاد بر این است که این رمان coronavirus است “ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده” در این بیانیه اضافه شده است. (مربوط: ما جامعه ایران را تایید می کند آن را بررسی اینکه آیا Coronavirus به طور تصادفی به بیرون درز از ووهان آزمایشگاه)

با وجود این گزارش بسیاری از رسانه ها را رد کرد و این ایده که رمان coronavirus آمد از آزمایشگاه.

لس آنجلس تایمز به چاپ مقاله روز شنبه که رد این تصور حتی در حالی که اشاره کرد که کسانی که در دولت ایالات متحده با توجه به آن است.

“داستان تمام earmarks از یک تئوری توطئه” LA بار گزارش شده است. “و آن کشیده شده و پشتیبانی از بالاترین سطوح دولت آمریکا.”

این مقاله به استناد یک گزارش منتشر شده توسط مجله طب طبیعی از کارشناسان مختلف که مشخص است که آنها “بر این باور نیست که هر نوع آزمایشگاهی مبتنی بر سناریو محتمل است.”

“Coronavirus بود نه مهندسی در یک آزمایشگاه” زنده علوم نوشت: مارس 21, و اضافه کرد که “مداوم اسطوره را می توان قرار داده و به رختخواب.”

واشنگتن پست نیز با انتشار واقعیت-بررسی تصویری رد کردن این ایده با وجود بسیاری از سازمان های اطلاعاتی نه به عنوان مطمئن شوید.

“این تردید” WaPo به این نتیجه رسیدند.

Vox پیشنهاد “تئوری توطئه” شد خبر جعلی با استناد به دانشمندان که در مخالفت با کسانی که در سازمان های اطلاعاتی. مارس 12 مقاله به نام های مختلف “جناح راست اخبار رسانه ها” و “چند برجسته آمریکایی محافظه کار صاحب نظران و سیاستمداران” که در حال گسترش تئوری.

یک یادداشت سردبیر از مارس 23 همچنان به رد مفهوم آن را “آزمایشگاه’نشت’ نظریه است.”

“پس از این قطعه در اصل منتشر شده در ماه مارس به “آزمایشگاه نشت” نظریه همچنان به گسترش در برخی از محافل” با توجه به بورسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im