رسانه های سرکوب در پاکستان: Jang جغرافیایی Editor-in-Chief دستگیر شده توسط دولت در مورد


ملی پاسخگویی اداره در روز پنج شنبه دستگیر Editor-in-Chief of Jang رسانه های گروهی در ارتباط با اموال به اتهام خریداری شده به طور غیر قانونی از نهاد دولت بیش از 34 سال پیش.

ملک بود در واقع خریداری شده از یک مهمانی خصوصی 34 سال پیش و همه شواهد از این بود که با توجه به ناب و الزامات قانونی انجام, چنین به عنوان وظیفه و مالیات.

با توجه به گروه, سخنگوی, امروز بود که یک تماس-تا اطلاع برای تایید این شکایت هنوز بازداشت شده بود. دادگاه عالی اسلام آباد اخیر قضاوت در برابر ناب را نقض کشور قانون و تخطی از NAB قوانین خود را متعهد شده است.

“در 18 ماه گذشته NAB فرستاده است خبرنگاران ما تولید کنندگان و سردبیران — به طور مستقیم و غیر مستقیم — بیش از یک دوجین اعلامیه های تهدید خاموش شدن از کانال ما (از طریق PEMRA) با توجه به گزارش ما و برنامه های ما در NAB گفت:” سخنگوی.

“در دفاع از آن NAB در نوشتن گفت: آن است که یک قانون اساسی محافظت موسسه است که نمی تواند مورد انتقاد قرار گرفت. ناب نیز از طریق چندین معنی تلاش برای متقاعد کردن این گروه به گام به عقب برای جلوگیری از, داستان, در میان دیگر اقدامات به نفع آن در هزینه تمام حقیقت است.

“این گروه متوقف نخواهد شد هر خبرنگاران, تولید و یا مجریان از هر داستان است که بر اساس شایستگی و در همان زمان شامل NAB نسخه. در این مورد NAB منکر تمام اتهامات فوق و ادعا می کند آنها را به طور مستقل دنبال تمام موارد و خواسته شده است به انجام توسط دولت منتخب دموکراتیک در اسلام آباد” سخنگوی اضافه شده است.

پس زمینه

تمام اتهامات — که آیا 34 سال اخیر یا — در برابر گروه جانگ ثابت شده غلط در دادگاه قانون که آیا در معتبر ترین دادگاه انگلستان و یا محترم دادگاه پاکستان از جمله در نظر گرفتن غیر قانونی وجوه از اشخاص خارجی در نظر گرفتن بودجه برای سیاسی حمایت traitorhood توهین به مقدسات و مالیات مربوط به اتهامات ،

Jang, گروه روزنامه های, کانال, خبرنگاران و سردبیران و مجریان را تجربه کرده اند, خاموش شدن ناگهانی ضرب گلوله کشته شده در, کشته ممنوع, تحریم, اما این گروه هنوز هم ایستاده و این تلاش به دنبال حقیقت باقی می ماند, گفت: سخنگوی.

به گفته سخنگوی این NAB شاکی است که یک فرد کار برای یک مدرک قلابی شرکت است که یک نهاد رسانه شده است که در سطح بین المللی در معرض زمان و دوباره. Jang گروه در حال حاضر برنده افترا پرونده این شکایت در یک مورد قبلی است و در درگیر در چندین جنایی دیگر موارد افترا که او تحت پیگرد قانونی قرار.

انشاءالله ما پیروز خواهد شد این موارد به عنوان” سخنگوی گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de