مدال افتخار دریافت کننده می گوید LTC Vindman بود ‘Spotlighter’ همسالان خود که می خواستم او را

مدال افتخار دریافت کننده MSG Leroy Petry در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به آتش LTC الکساندر Vindman گفت که Vindman نشان داده بود او نمی توان اعتماد کرد.

Petry ساخته شده ظاهر در صبح روز یکشنبه را “فاکس و دوستان” و در پاسخ به خبری که Vindman شده بود اخراج از پست خود در شورای عالی امنیت ملی و همراهی از کاخ سفید است.

تماشا کنید:

“من احترام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در همراهی او را از کاخ سفید به خاطر او به عنوان یک بازیکن تیم او باید آن را آورده اند تا از طریق زنجیره ای از فرمان و سپس دمیده سوت اگر آن را نمی توانید تایید” Petry آغاز شد. “پس دقیقا من بینش است, من می خواهم او را اخراج بیش از حد من می توانم به شما اعتماد در تیم من اگر شما نمی توانید من را همه چیز شما را قبول ندارند ،

Petry رفت و در را به آدرس این واقعیت است که مجلس نانسی پلوسی و بسیاری دیگر — از جمله معاون رئیس جمهور جو بایدن در نیوهمپشایر بحث مرحله — تا به حال مورد تحسین قرار گرفته Vindman به عنوان یک قهرمان.

“من فکر می کنم این” Petry گفت. “من او را احترام خدمت, من درک او Purple Heart گیرنده. بودن قلب بنفش گیرنده را ندارد کسی یک قهرمان است. من متاسفم.” (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید Vindman سرنگون چرا که او ‘سرکش” و “تا به حال مشکلات با قضاوت’)

“من از شما انتظاری” میزبان پیت Hegseth همچنین یک کهنه سرباز شروع به پریدن کرد. “پوشیدن لباس شما را ندارد و مصون از انتقاد به ویژه در شورای امنیت ملی آن را در حال حاضر شناخته شده است شما احتمالا بخشی از نشت قطعا بخشی از تلاش هماهنگ برای صدمه زدن به رئیس جمهور.”

Hegseth سپس با اشاره به آنچه که بسیاری از آنها در رئیس جمهور دفاع: که هر عضو شورای امنیت ملی خدمت “در لذت بردن از رئیس جمهور” می شود و می تواند reassigned به هر دلیلی کاخ سفید انتخاب می کند.

Petry در ادامه به توضیح است که Vindman با توجه به دوستانی که تا به حال شده است با سرهنگ در رنجر مدرسه مراجعه کرده به او به عنوان یک “چو دزد” و نه تا به حال فکر بسیار از او و حتی پس از آن. “در رنجر مدرسه [آنها] گفت: او نمی توان اعتماد کرد. آنها سعی مشابه ، گفتند: خوب, من حدس می زنم آن تغییر زیادی نکرده است.’ معمولا مردمی که سعی کنید برای ساختن یک مجسمه بزرگ از چیزی ما تماس spotlighters در ارتش تلاش برای برجسته خود را به عنوان یک قهرمان و یا انجام کاری بزرگ است. و شما می توانید چیزی فقط انجام کار خود را.”

Hegseth پرید پشت در و سپس به “ترجمه” برخی از اصطلاحات مخصوص یک صنف نظامی Petry تا به حال مورد استفاده برای توصیف Vindman و گفت: “چو دزد به این معنی که هنگامی که وجود دارد محدود است مواد غذایی شما در حال گرفتن برخی از بنابراین شما می توانید برخی از افراد خود را نمی. ویژه رنجر کسی است که هنگامی که نور افکن است که شما انجام یک کار بزرگ هنگامی که نور افکن است شما هستید نه لزوما کمک به افراد خود را. و peered از این معنی همکار خود همسالان در حال رای دادن در مقابل شما فارغ التحصیل از این مدرسه خاص.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر