McCabe نشت انکار بازیگران سوء ظن دستیار وفادار خود لیزا صفحه

  • James Comey گفت: وزارت دادگستری بازرس کل که اندرو McCabe تکرار انکار است که او درگیر در یک نشت در مورد تحقیق و تفحص از بنیاد کلینتون بازیگران سوء ظن است که FBI, وکیل, لیزا صفحه رفت “خاموش رزرو” و به بیرون درز داستان خودش است.
  • صفحه آیا افشای اطلاعات در مورد بنیاد کلینتون کاوشگر به یک خبرنگار در اکتبر 2016 اما فقط به این دلیل McCabe دستور او را به انجام این کار.
  • McCabe بارها و بارها رد به Comey که او درگیر در نشت. او در نهایت بررسی توسط وزارت دادگستری اما پروب بود تعطیل جمعه با هیچ هزینه.

اندرو McCabe انکار خود را به FBI همکاران که او در پشت یک رسانه نشت مربوط به بنیاد کلینتون تحقیق در اکتبر 2016 بازیگران سوء ظن دستیار وفادار خود, لیزا, صفحه سابق FBI مدیر James Comey در مصاحبه با گفت: وزارت دادگستری بازرس کل.

در Nov. 15, 2017, مصاحبه, Comey گفت: McCabe را تکذیب کرد به او که او درگیر در یک نشت برای یک Oct. 30, 2016, داستان, در وال استریت ژورنال که فاش وجود یک بررسی به بنیاد کلینتون.

به دلیل McCabe انکار Comey است رئیس ستاد جیمز Rybicki آمد به گمان است که صفحه McCabe مشاوره عمومی ممکن است نشان از این اطلاعات برای داستان.

“در واقع من مشکوک نیست اندی” Comey گفت: در مصاحبه.

“پس از گفتگو با Rybicki من نگران بود که خود را مشاور انجام آن را,” او اضافه کرد: با مراجعه به صفحه.

شهروندان برای مسئولیت و اخلاق را در واشنگتن به دست آمده از متن Comey مصاحبه در ژانویه اما آن گزارش شده است در رسانه ها.

وزارت دادگستری در روز جمعه بسته بررسی McCabe. دادستان در واشنگتن, دی سی, شد, وزن, آیا برای شارژ McCabe با اظهارات نادرست به محققان FBI و وزارت دادگستری دفتر بازرس کل در مورد نقش خود در اجازه صفحه به صحبت با یک خبرنگار از وال استریت ژورنال.

بازرس کل یافت که McCabe نمایش “عدم خلوص” چهار بار با انکار هر گونه نقش در نشت.

صفحه او را تبریک گفت رئیس سابق در یک پست توییتر در روز جمعه پس از وزارت دادگستری بسته به مورد.

McCabe مجاز صفحه به ارائه جزئیات این تحقیقات به Devlin بارت یک خبرنگار کار می کرد که برای وال استریت ژورنال. روز قبل از آن Barrett منتشر منفی داستان در مورد کمک های که کلینتون متحد به دولت سناتوری کمپین McCabe ،

بارت داستان دوم نشان داد که وجود یک تحقیق و تفحص از بنیاد کلینتون. آن را نیز به تصویر کشیده McCabe به عنوان مبارزه با وزارت دادگستری سعی کنید به نگه داشتن این تحقیقات رفتن. داستان نشان داد که McCabe تا به حال یک گفتگوی گرم در اوت. 12, 2016 با وزارت دادگستری رسمی متی اکسلراد که بنا به گزارش ها می خواستم FBI به عقب نشینی از پروب.

دادستان بررسی اینکه آیا McCabe ساخته شده نادرست به اف بی آی و وزارت دادگستری مقامات در مورد مجوز از نشت به وال استریت ژورنال. (مرتبط: McCabe ادعا می کند او ‘ناعادلانه مارک دروغگو’ مقصر مغلوب ساختن پیشی جستن به او شلیک)

Comey گفت: بازرس کل است که از نظر او داستان یک مشکل به دلیل آن را به وزارت دادگستری “خشمگین است.” او همچنین گفت Rybicki مشکوک است که صفحه تنها leaker.

“من فکر می کنم Rybicki در آمد و یا به نام من زمانی که این ظاهر شد و گفت: این واقعا بد است. DOJ رفتن به خشمگین” Comey گفت.

“من واقعا نگران لیزا صفحه رفت رزرو و یا چیزی در اینجا” Comey به یاد می آورد Rybicki گفت.

Comey همچنین به نظر می رسد به آغوش نظریه به دلیل McCabe تکرار انکار است که او درگیر در داستان است.

“من به یاد داشته باشید که به جز من یک احساس قوی است که او منتقل به من نبود من رئیس” Comey گفت: McCabe که از کار اخراج شد اف بی آی در مارس 16, 2018.

او بازنویسی McCabe گفت: “من نمی دانم چگونه این گه می شود در رسانه ها” و “چرا مردم بحث در مورد این نوع از چیزی است؟”

علاوه بر اولیه انکار است که او درگیر در نشت McCabe بگویم نه Comey از دخالت خود را حتی پس از FBI رئیس از او خواست به جلو و تلفن و ایمیل سوابق FBI کارکنان به منظور خاموش کردن leaker.

Comey گفت که زمانی که او در مورد این مسئله با McCabe معاون ذکر شده وجود دارد تعداد زیادی از مخاطبین بین ماموران اف بی آی در نیویورک و از اعضای فشار دهید.

Comey آن گفت: “bugged” او که داستان در رسانه ها در مورد بنیاد کلینتون را آغاز کرد.

“من می خواهم برای پیدا کردن است که آشکار و ناخن آنها را به دیوار و پس ببینید که اگر ما می توانید آن را در داخل” Comey گفت.

او افزود: “من به یاد داشته باشید او به من گفتن که ما پیدا کردن یک اخلال تعداد تماس های بین اف بی آی در نیویورک مدیران و رسانه ها, آمار و ارقام نیست که مدیران نمی توانند صحبت کردن با رسانه ها آمار و ارقام اما در مورد تعداد مخاطبین است.”

Comey همچنین پیشنهاد کرد در مصاحبه خود که در صفحه بیش از حد وفادار به McCabe حتی به ضرر اف بی آی است.

او در توصیف مذاکرات با McCabe در مورد امکان recusing خود را از کلینتون-امور مربوط به دلیل Devlin Barrett اولیه داستان اخبار در مورد کمک به همسر, مبارزات سیاسی.

Comey گفت: McCabe بود “بسیار ناراضی” در این پیشنهاد که او recuse خود را از بررسی است. صفحه نیز مخالف این ایده به طوری که او مطرح با Rybicki.

Comey گفت که او یک “واکنش قوی” در هنگام Rybicki به او گفت صفحه مخالفت با این تصمیم به McCabe حذف از کلینتون تحقیقات.

“لیزا مشتری است که دفتر تحقیقات فدرال ایالات متحده است. مشتری ما نیست اندی McCabe و او شما می دانید شما می خواهید مرا به انجام آن و یا شما آن را انجام دهد اما کسی رو به روشن است که منظور او این است که او را هرگز نباید قبل از من دفاع از اندی McCabe,” Comey گفت.

“او باید قدم به عقب است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید