شهردار در ایالت ایلینوی می افزاید: ممنوعیت سلاح گرم و مهمات به کروناویروس اضطراری فرمان اجرایی

شهردار Champaign, Illinois صادر کرده است یک فرمان اجرایی در پاسخ به کروناویروس که به طور بالقوه می تواند ممنوعیت فروش سلاح گرم و مهمات گرز 17 گزارش شده است.

شهردار دبورا فرانک Feinen را اعلام اورژانس آمد و در روز جمعه است و مربوط به کروناویروسکه باعث شده است که بسیاری از کشورهای به اعلام شرایط اضطراری به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است. شهردار فرمان اجرایی به فرانک Feinen “قدرت فوق العاده ای” از جمله ممنوعیت فروش سلاح گرم و مهمات در میان دیگران محدودیت از جمله ممنوعیت فروش الکل و فروش و یا دادن دور از بنزین و یا دیگر مایعات قابل اشتعال یا احتراق محصولات با توجه به گرز 17.

“منظور اجرایی اجازه می دهد تا این شهر به انعطاف پذیر به درستی پاسخ به نیازهای اضطراری از جامعه ما” جف Hamilton, شهر, مدیر گفت ترکه. “هیچ یک از گزینه های را لزوما اجرا شود اما در دسترس هستند به منظور حفاظت از رفاه و امنیت جامعه ما در صورت نیاز.” (مرتبط: لوئیزیانا به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری اولیه میان Coronavirus نگرانی)

محلی اضطراری در اثر برای 28 روز شورای شهر به اتفاق آرا تصمیم گرفت در یک صبح جمعه جلسه با توجه به WCIA تلویزیون. برخی از مقررات موجود در فرمان خواهد شد اما دیگر لازم نخواهد بود مگر اینکه وضعیت بدتر شهرستان مدیر گفت.

“مطمئن شوید که ما در حال آماده شده و آماده برای هر احتمال است. من امیدوارم که همه از این است که برای هیچ است و هیچ یک از اقدامات اضطراری ما قرار داده ایم به جای خود لازم است” Feinen گفت: با توجه به WCIA تلویزیون.

ایلینوی در مجموع از 32 تایید موارد coronavirus به عنوان جمعه و رژیم صهیونیستی است. J. B.. پریتزکر اعلام حالت اضطراری دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de