ماکسین واترز روش افسران پلیس در طول توقف ترافیک برای گزارش کشیدن بیش از سیاه و راننده

دموکرات کالیفرنیا در کنگره Maxine آب دیده می شد و در خارج از یک ماشین در کنار یک جاده بنا به گزارش ها, مشاهده ماموران پلیس با انجام یک توقف ترافیک در راننده.

آب گفت: فرد فیلمبرداری که او می خواست برای دیدن آنچه که قرار بود بعد از دیدن یک راننده کشیده به بیش از. آب نیز گفت: افسران تهدید به او یک بلیط.

“آنها را متوقف برادر بنابراین من متوقف شد برای دیدن آنچه که آنها انجام می دهند” آب گفت: در این ویدئو فاکس نیوز گزارش داد. “آنها گفت: من در محل اشتباه و آنها در حال رفتن به من یک بلیط. که خوب تا زمانی که من آنها را” آب ادامه داد. (مرتبط: ماکسین واترز: اعضای باند بیشتر صداقت از مغلوب ساختن پیشی جستن)

تماشا کنید:

TMZ گزارش داد که آبهای رانندگی در منطقه بیش از آخر هفته و دیدم سیاه راننده متوقف شدن توسط پلیس. (مرتبط: شومر می آید در مقابل ماکسین واترز را آزار تاکتیک — ” نه آمریکا)

خانه دموکرات ها به تصویب پلیس اصلاحات قانون در اواخر ماه ژوئن تنها یک روز پس از سنا همتایان مسدود دلاری در لایحه اصلاحات.

مجلس نانسی پلوسی مشغول به کار با کنگره سیاه حزبی (CBC) به آمده تا با قانون در دهها و خشونت پلیس اعتراض ها در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de