مولانا فضل به عمل اجتماعی فاصله و ارائه رمضان نماز در خانه

فایل

علمای-e-اسلام-فضل (JUI-F) مدیر ارشد مولانا فضل ur Rehman روز شنبه گفت او را به خودداری از نماز خواندن در مساجد و او را تراویح در خانه و دنبال coronavirus اقدامات پیشگیرانه.

“من خواهد شد اقدامات احتیاطی را با ارائه نماز از جمله نماز تراویح در خانه,” او گفت: “در طول مصاحبه خود با روزنامه نگار Saleem Safi در اخبار جغرافیایی در برنامه جرگه. “من سعی خواهد کرد به رفتن نیست به هر مسجد و علت های عمومی جمع آوری وجود دارد.”

فضل گفت که او را از نماز در خانه با برادران و برادرزاده. در پاسخ به سوال او گفت که توافق بین دولت و علما باید محترم شمرده شود.

“به نظر من زمانی که یک اجماع شکل گرفته است در یک موضوع و یک Ijmah تشکیل شده است پس از آن که Ijmah باید محترم شمرده شود,” او گفت:. “نظر شخصی من پس از آن باقی مانده است نظر شخصی من,” او اضافه شده است.

JUI-F رئیس گفت که او تا به حال ارائه توصیه های خود را با توجه به دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای مساجد در طول ماه رمضان در جمع آوری مذهبی در کراچی. او گفت که یک انجمن تشکیل شد و توصیه های خود را همسان خود را.

فضل گفت که این پیشنهادات از علما در مورد این موضوع نیز مشابه و یک محقق اسلامی از نپال بسیار روشن است که مردم باید به مساجد به نماز جماعت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de