مت Schlapp می گوید او می تواند ‘ترس’ به صورت میت رامنی ‘ایمنی فیزیکی’ در CPAC

محافظه کارانه عمل سیاسی رئیس کنفرانس مت Schlapp گفت که او خواهد بود “ترس” برای “ایمنی فیزیکی” از حزب جمهوری خواه ایالت یوتا میت رامنی باید او حضور CPAC کنوانسیون در اواخر این ماه.

Schlapp “به طور رسمی” disinvited رامنی از کنوانسیون ماه گذشته پس از یوتا سناتور رای به اجازه می دهد شاهدان در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. سپس رامنی بیشتر استناد خشم بسیاری از جمهوری خواهان بودن تنها سناتور جمهوریخواه برای رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور است.

صحبت یکشنبه با Greta Van Susteren در دادگاه مطبوعات, Schlapp گفت: “credential” رامنی “به عنوان یک محافظه کار” در وقایع بعد اما گفت: “گمان می کنم اگر او می خواهد به عنوان یک غیر محافظه کار و بحث موضوع را با ما شاید در آینده ما را با او می آیند.”

“در این سال من می خواهم در واقع ترس برای ایمنی فیزیکی مردم آنقدر دیوانه در او” او گفت:. “بزرگترین مشکل ما با میت رامنی است که او فقط یک فرد پس از سیاسی ، این واقعیت است که او را به دروغ و بنابراین به طور مداوم به محافظه کاران است.” (مربوط به: ‘پیر Delecto اعتصاب دوباره’: Tucker Carlson مسخره میت رامنی ‘احمقانه اخلاقی Preening’)

Schlapp به نام رامنی “استفاده از-em-و-از دست دادن-em نوع پسر.”

“زمانی که او نیاز به یک محافظه کار مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تایید او در سنا اولیه آخرین بار او می خواست او را در” Schlapp گفت. “اما پس از آن زمانی که او می شود سنا او می خواهد به دور از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر