مت Gaetz نشان می دهد که نوشیدن یک دسته از الکل می تواند کشتن Coronavirus

جمهوریخواه فلوریدا در کنگره مت Gaetz فکر می کند به اندازه کافی الکل می تواند شما را امن نگه دارید از coronavirus.

به عنوان ترس در مورد کوروناویروس در سراسر جهان مردم همه در تلاش برای پیدا کردن یک لبه به ماندن سالم و امن است. معلوم الکل ممکن است بازی در یک نقش مفید. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

“در تجربه من این چیزهایی که شما مصرف شکستن بهار به طور معمول مصرف coronavirus” Gaetz که عینک یک ماسک ضد گاز در حالی که رای گیری روز شنبه در پاسخ پرسید که TMZ اگر مردم باید با انصراف از شکستن بهار خود برنامه ای را در خانه اش در ایالت فلوریدا است.

شما می توانید خود را کامل نظرات زیر.

خوب به نظر می رسد ما در بر داشت استراتژی ما برای اطمینان مارس جنون می رود و بدون دردسر. اگر boozing شکستن بهار می تواند کشتن coronavirus پس از آن وجود دارد بدون هیچ دلیل آن را نمی تواند انجام دهد همان کالج بسکتبال.

ما در حال نوشیدن نیست دیگر چون ما می خواهید برای دریافت یک وزوز و لذت بردن از بازی ها. ما در حال نوشیدن برای ما تحت اللفظی ایمنی و بهداشت.

در این نقطه, آن می تواند غیر مسئولانه به مصرف نکنید یکی دیگر از آبجو. دوباره, ما در حال انجام آن را برای خودمان. ما در حال انجام آن را برای کشتن ویروس.

ما واقعا یک انتخاب نیست. اگر چیزهایی که مصرف شکستن بهار کشتن coronavirus سپس من هیچ دلیلی آن را نمی خواهد کار برای آبجو و جنون مارس.

خوشبختانه این امر به نظر می رسد مانند یک آزمایش آسان برای تست کردن. این مسابقات در اینجا خواهد شد به زودی به اندازه کافی و من حدس می زنم من فقط باید به چند آبجو.

به یاد داشته باشید من نیستم نوشیدن کسانی که آبجو برای من. من نوشیدن آنها را برای ایمنی از امریکا است. من یک قهرمان ؟ این چیزی است که ما به شما اجازه کتاب های تاریخ تصمیم می گیرید.

در حال حاضر گرفتن یک طلا یک و محافظت از خودتان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im