مت Gaetz جوک که Kimberly Guilfoyle می تواند رسیدگی به هر گونه تهدید از Rep. Garamendi

جمهوری خواه فلوریدا در کنگره مت Gaetz شوخی جمعه که هر گونه تهدید ساخته شده توسط خود همکار کالیفرنیا دموکراتیک Rep. جان Garamendi می تواند به کار گرفته شده توسط Kimberly Guilfoyle.

Gaetz نظر شد و آخرین در یک سری از barbs رد و بدل شده توسط Garamendi و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور بیش از پاسخ به کوروناویروس. (مرتبط: مت Gaetz می آید نوسانی بر روی ‘نمایش’ اعلام کرد که ‘مرگ سیاسی چپ’)

تماشا کنید:

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور شروع توپ نورد زمانی که او گفت: “فاکس و دوستان” که دموکرات ها به نظر می رسد امید به صورت یک بیماری همه گیر از آنجا که آن را متوقف خواهد کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت مثبت.

Garamendi پاسخ بعد از آن در روز با یک تهدید آشکار گفتن MSNBC را Hallie جکسون که تهمت جونیور خواهد خطر “جدی درگیری” اگر او می گویند چنین چیزهایی در حضور او. (مرتبط: “آیا جونیور بهتر است نزدیک به من’: دموکرات کنگره به نظر می رسد به تهدید Trump Jr.)

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور تیم پس از آن به نام Garamendi نظرات “فراتر از رنگ پریده” گفت که حزب دموکرات کالیفرنیا بود بهتر مناسب برای نشان دادن Antifa از خانه اش در منطقه است.

Garamendi دفتر ساخته شده بیانیه ای روشن و سخنان خود اشاره کرد که او تا به حال به معنای لفظی و درگیری در نظر گرفته شده و هیچ فیزیکی تهدید.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور ساخته شده ظالمانه بیانیه ای که دموکرات ها می خواهند مردم را به مرگ برای اهداف سیاسی. اگر او می خواهد برای آمدن به دفتر من برای توضیح نظرات خود را به من باز است. هیچ تهدیدی از خشونت فیزیکی—اما او می تواند انتظار قوی کلامی درگیری.

Gaetz در پاسخ به وضعیت کل نشان می دهد که یک درگیری فیزیکی خواهد بود غیر عاقلانه عمل برای Garamendi به دنبال شوخی که تهمت جونیور, دوست دختر سابق, Fox News, شخصیت, Kimberly Guilfoyle, خواهد هیچ مشکلی مراقبت از آن است.

“من می خواهم به جان Garamendi یک مشاوره کوچک نه تنها او را می خواهم نه یک درگیری فیزیکی با Donald Trump Jr., من فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دختر, Kimberly Guilfoyle را سریع کار جان Garamendi,” Gaetz گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>