جمهوری خواه فلوریدا در کنگره مت Gaetz آمار جدول نوسانی پنج شنبه به عنوان او پیوست ABC “نمایش” با دعوت از چهارشنبه شب بحث “مرگ سیاسی باقی مانده است.”

Joy Behar معرفی Gaetz به عنوان یکی از بزرگترین حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: “خوش آمدید لطفا یک مرد است که بدیهی است که هرگز به تماشای ‘نظر’ کنگره مت Gaetz. سلام.” (مربوط به: ‘بقیه از آنها سطل زباله’: Joy Behar انتقاد شدید بولتون می گوید رامنی ‘تنها پاتریوت’ چپ در ایران)

تماشا کنید:

“با تشکر از شما برای داشتن من. من دیده بان. شما بچه ها را به اخبار هر هفته” Gaetz اعتراض کردند و بلافاصله به ارمغان آورد و در مبارزه با به طور مستقیم به Behar. “من فقط تعجب بود اگر شما با پوشیدن لباس سیاه به عنوان یک نتیجه از مرگ سیاسی چپ در مناظره شب گذشته. آن را کاملا چیزی را مشاهده کند.”

“آیا تعداد مرده هنوز بدن” Behar اخراج بازگشت. “اجازه دهید آن را به یک زمان کمی است.”

“جو بایدن حداقل. من امیدوار بودم که شاید Whoopi بل می تواند از خواب بیدار بایدن کمپین” Gaetz فشرده دوباره.

پندار سریع به دفاع از بایدن گفت: “من فکر کردم در واقع او هیچ آسیبی نمی به خود شب گذشته است.”

“آنچه که دولت او در حال رفتن به برنده می شود؟” Gaetz خندید. “این یک قضیه اساسی این بایدن کمپین این است که او را electable اما او نمی تواند به نظر می رسد برای برنده شدن در انتخابات. شما سوسیالیستی برنی ساندرز در برابر مایکل بلومبرگ میلیاردر.”

Gaetz در ادامه به اشاره است که بلومبرگ مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک جمهوری خواه که در آن نقطه Behar با اشاره به این که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک دموکرات است. (مربوط به: ‘فعال تهدیدات در کف خانه’: مت Gaetz می گوید دموکرات ها مجبور شدند برای دریافت بر روی خط استیضاح)

“حزب دموکرات است که به احتمال زیاد قصد ندارم به معرفی یک دموکرات” Gaetz به این نتیجه رسیدند. “آنها در حال رفتن به معرفی سوسیالیستی و یا کسی که چند وقت پیش بود که یک جمهوری خواه است.”

“که یکی از شما فکر می کنید می توانید ضرب و شتم رئیس جمهور؟” آفتابی Hostin برش در.

Gaetz شد matter-of-fact در پاسخ به: “هیچ یک از آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im