مت Gaetz: کلینتون Hulu سری ‘بومر نسخه’ از ‘Keeping Up With The Kardashians’

جمهوری خواه فلوریدا در کنگره مت Gaetz به نام جدید Hulu سری “هیلاری” در “Boomer نسخه” از “Keeping Up with the Kardashians.”

Gaetz به نظر می رسد در جمعه شب برنامه “Watters جهان” با رادیو فردا میزبان جسی Watters و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین کوری Lewandowski به بحث در مورد به تازگی منتشر شده docuseries که با تمرکز بر زندگی و فعالیت های سیاسی از وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

در پاسخ به Watters’ مشاجره است که شاید توجه به دنبال کلینتون “نمی خواهم کسی را به نفع خود” Gaetz در زمان این فرصت را به فشار با نوک انگشت کمی سرگرم کننده:

تماشا کنید:

“من فقط نمی دانم چرا کلینتون در حال انجام این کار” Gaetz گفت. “شاید آن را فقط هزاره در من است اما اگر مردم در حال رفتن به صحبت کردن در مورد خود را عمیق تاسف و که آنها می خواهند به پرتاب در سایه و عجیب و غریب خود را برخوردهای جنسی در تلویزیون من فقط آن را ترجیح می دهند به Kardashians. این مثل این است که فرزندان نسخه که با کلینتون.”

“بنابراین من نمی دانم که چرا آنها احساس نیاز به رفتن و بطور منظم احساس خود را بدترین تجربه و عجیب ترین شکایات” او ادامه داد. “من پیدا کردن برنی بود و لذت بخش. او یک سوسیالیست اما من لازم نیست که همان مشاهده او که هیلاری می کند.” (مربوط به: ‘خالص زباله’: Juanita Broaddrick تماس های Hulu را کلینتون مستند “کاملا باور نکردنی’)

“شاید درمانی” Watters این باورند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im