ماسک را در حال حاضر تبدیل به نمادی از متمدن جامعه: ساعت نارندرا

توسط ANI

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه گفت که در زمان تغییر با توجه به COVID-19 ماسک در حال تبدیل شدن به یک بخشی از زندگی ما و آنها در حال حاضر تبدیل به نمادی از متمدن جامعه است.

نخست وزیر مودی دوباره vouched سنتی ‘Gamcha که او می پوشد برای پوشش دهان و بینی در میان COVID-19 بحران است.

در خود ماهانه برنامه های رادیو “Mann Ki Baat” نخست وزیر گفت که COVID-19 بوده و ایجاد بسیاری از تغییرات مثبت در سبک کار و شیوه زندگی و عادات. “شما نیز متوجه شده اند که چگونه این بحران ساخته شده است که ما آگاه تر از افراد مختلف است. یکی از اولین اثرات استفاده از ماسک و نگه داشتن چهره ما پوشش داده شده,” او گفت:.

“زمانی که من صحبت کردن در مورد یک ماسک من به یاد داشته باشید یک چیز است. شما همچنین می توان به خاطر سپردن یک زمان وجود دارد هنگامی که یک فرد دیده می شود خرید میوه خواهد بود پرسید که آیا کسی در خانواده مریض بود. آن را به معنای میوه ها تنها می تواند مصرف شود در طول بیماری چنین تفکر آن زمان. اما با تغییر بار این تفکر نیز تغییر,” او گفت:.

“به طور مشابه ادراک در مورد ماسک نیز در مورد تغییر. شما را ببینید که ماسک را در حال حاضر تبدیل به نمادی از متمدن جامعه است. اگر شما می خواهید برای نجات خود و دیگران را از بیماری و سپس شما را مجبور به استفاده از ماسک. و من یک پیشنهاد ساده, ‘Gamcha’,” او اضافه شده است.

او افزود که در حال تغییر بار با توجه به COVID-19 ماسک در حال تبدیل شدن به بخشی از زندگی ما است. “ما شده اند نه همیشگی از دیدن مردم در اطراف ما با ماسک اما این اتفاق می افتد در حال حاضر. این به آن معنا نیست که همه کسانی که استفاده از ماسک بیمار هستند” نخست وزیر گفت.

صحبت در مورد عادت مضر از تف نخست وزیر مودی گفت که اکنون زمان آن رسیده است برای از بین بردن این عادت بد از زندگی ما است.

“یکی دیگر از آگاهی است که در جامعه ما این است که در مورد آسیب تف ، تف کردن در اینجا وجود دارد و بخشی از عادات بد است. این هم یک نما قبر چالش به پاکیزگی و سلامت است. در راه ما بودند و همیشه از این مشکل آگاه است اما این مشکل بود و نه دور از جامعه” او گفت:.

“در حال حاضر زمان آن رسیده است برای از بین بردن این عادت بد برای همیشه لطفا برای. همچنین گفت: در اواخر بهتر از هرگز. ممکن است بعد از آن اما این عادت تف داده شود تا,” او اضافه شده است.

این چیزها نه تنها به افزایش سطح بهداشت پایه, اما همچنین کمک به جلوگیری از عفونت کرونا نخست وزیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de