رسانه های دیجیتال شرکت Mashable توییتی تصویری شنبه آموزش بینندگان چگونه به پاره کردن یک مجسمه.

“ما نه گفتن شما را به ارتکاب جنایات” این ویدئو را به عنوان خوانده شده “اما صحبت ما را به یک باستان شناس که نویسنده ویروسی توییتر موضوع با این بسیار است.” (مرتبط: ارتش ما در حال حاضر با توجه به تغییر نام فدرال پایگاه های که به افتخار رهبران مؤتلفه)

Mashable خبرنگار مورگان آواز که در ویدئو توضیح داد که بسیاری از مردم می خواهم به پاره کردن مجسمه های تاریخی چون “بسیاری از ما چهره های تاریخی بدون در نظر گرفتن میراث خود بودند لعنتی خیلی نژادپرست است.”

معترضان که در حال تلاش برای از بین بردن مؤتلفه مجسمه در حال حاضر نقل مکان کرد به تماس برای حذف انواع بناهای تاریخی از جمله کسانی که از تئودور روزولت, کریستوفر کلمبوس, توماس جفرسون و Ulysses S. Grant.

“بدیهی است که ما به شما می گویم به ارتکاب هر گونه جنایت و ما نیز می توانم به شما بگویم که برای محو کردن هر ملک” خوانده می گوید. “اما ما فکر این امر می تواند جالب به نگاه صرفا فرضی راه با خیال راحت به حذف یک مجسمه.”

Mashable صحبت باستان شناس سارا Parcack در مورد این موضوع ساخته شده است که یک ویروسی پرینت موضوع در مورد چگونه برای سرنگونی مجسمه, با توجه به این ویدئو.

مهم است به استفاده از زنجیر برای قرار دادن در اطراف بالای مجسمه نه طناب آواز گفت. همه باید مطمئن شوید که به پوشیدن دستکش و ماندن در یک فاصله امن از افتادن بنای تاریخی.

خوش بین آهنگ به هماهنگی کشیدن کمک می کند تا هم آواز اضافه شده است. “آن را مانند یک بازی انقلابی یدک کش-از-جنگ.”

مخالفان استدلال می کنند که ترک مجسمه در مکان های عمومی نماد سفید برتری. Parcack موافق سونگ گفت: “و فکر می کند مجسمه باید در یک موزه با “context.”

آواز تشویق مردم به درخواست دولت برای حذف مجسمه اما می گوید که “اگر همه چیز با شکست مواجه, bottoms up baby.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de