مریلند مجمع عمومی پرده برداری از مجسمه اطناب Harriet Tubman و فردریک داگلاس در مراسم دوشنبه شب در اتاق که در آن برده داری لغو شد در دولت است.

دو زندگی به اندازه برنز مجسمه اختصاص داده شد در طول یک ویژه جلسه مشترک مریلند مجمع عمومی در خانه های قدیمی مجلسی, ABC اخبار گزارش. برده داری لغو شد در همان اتاق در سال 1864 و فداکاری همزمان با ماه تاریخ سیاه. (مرتبط: به یاد Harriet Tubman در صدمین سالگرد مرگ او)

مجسمه انتقال Tubman و داگلاس به عنوان آنها به نظر می رسد در سن و لباس است که در سال. هر دو اطناب متولد شد در مریلند در شرق ساحل. Tubman شد پیشرو طرفدار الغای برده داری کمک به بردگان فرار از طریق راه آهن زیرزمینی و لقب “موسی” برای هرگز شدن خودش یا کسانی که او هدایت شده است. داگلاس همچنین فرار برده داری و رهبری جنبش طرفدار الغای برده داری, انتشار خاطرات خود “روایتی از زندگی فردریک داگلاس آمریکایی برده” که سوخت این جنبش در قرن 19.

راه اندازی مجسمه ها آغاز شد و بیش از سه سال پیش اما خود رونمایی همزمان با مجلس آدرین جونز’ رهبری در دولت و قوه مقننه به عنوان اولین سیاه و زن اول مجلس در هر ABC. جونز به عهده گرفت در مارس 2019.

“یک علامت واقعی عظمت نور درخشان بر روی یک سیستم از ظلم و ستم و داشتن شجاعت برای تغییر آن را” جونز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im