مریلند کشیش می گوید Martha MacCallum در مورد درایو خود را-از طریق اعترافی

یک مریلند کشیش به نظر می رسد در “داستان با Martha MacCallum” شب جمعه برای بحث در مورد درایو از طریق اعترافی او آغاز شده به عنوان یک راه برای خدمت به محله های کشیش نشین خود به امریکا شیوه های اجتماعی فاصله برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

پدر اسکات Holmer سنت ادوارد اعتراف محله ارائه شده است “درایو-از طریق اعترافات در یک اجتماعی از راه دور امن از راه دور در پارکینگ در روزهای یکشنبه” فاکس نیوز لنگر Martha MacCallum گفت: به عنوان شبکه نشان داد یک “تصویر زیبا” از کشیش انجام کار خود را.

“چگونه شما می آیند تا با این ایده و چه پاسخ بوده است ؟ چه طور است؟”

تماشا کنید:

Holmer گفت: “فقط به حال ایده گرفتن برخی از مخروطهای نارنجی رنگ و قرار دادن آنها در پارکینگ و سپس قرار دادن صندلی من بیش از مخروط.”

“و پس از آن کسی در این خط باید گرفته ام یک تصویر و آن این بود که تصویری که ویروسی رفت و در حال حاضر من در خود را نشان می دهد به طوری که این نوع از چگونه از آن اتفاق افتاد” او شرح داده شده است.

“اوه, بله, آنها در حال حاضر” Holmer گفت: هنگامی که درباره پاسخ تا کنون “و از آنجا که تمام توجه رسانه ها شده است وجود دارد بسیاری از افرادی که در حال حاضر به دلیل آنها شنیده ام در مورد آن. اگر افرادی که در حال آمدن هستند فوق العاده ممنون فقط برای این فرصت را به هنوز هم دریافت سوگندی از آشتی. به طوری که یک شادی بزرگ می شود قادر به ارائه آن را به آن دسته از مردمی است. این سخت است برای یک کشیش قادر به دیدن مردم خود را … فقط قادر به دیدن برخی از چهره های آشنا واقعا خوب است. همه آنها ماندن در اتومبیل های خود را, راست, من واقعا قاطعانه در مورد آن است. اما آن را بسیار خوب برای دیدن برخی از چهره دوستانه دوباره در جامعه در سنت ادواردز.” (مربوط به: ‘چرا از آن است که یک نژادی لکه دار?’: همه چیز Testy زمانی که Martha MacCallum چالش های آسیایی ساندرز در ‘چینی Coronavirus’)

کشیش توصیف صعودی به coronavirus اجتماعی فاصله به عنوان یک زمان با خانواده و عزیزان.

“در طول تاریخ, پاسخ به یک طاعون همواره عمیق تر نماز پس فرصتی است که سکوت عمیق تر و برای مردمی که واقعا به تعمیق روابط خود را با یکدیگر به عنوان آنها را به صرف زمان بیشتری را با یک دیگر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>