مریلند دموکرات پیشبرد افزایش مالیات و گران آموزش و پرورش طرح با وجود بیماری همه گیر کوروناویروس

مریلند دموکرات پیشرفته مالیاتی را افزایش می دهد و چند میلیارد دلار آموزش و پرورش لایحه شنبه به عنوان عمومی منع شده است از خانه ملت و جلسه قانونی است که انتظار می رود برای پایان دادن به اوایل با توجه به کوروناویروس.

مریلند در سنای داد اولیه تصویب شنبه به یک برنامه آموزش و پرورش است که با هزینه 4 میلیارد دلار در سال به اصلاحات دولت عمومی سیستم مدرسه. به صندوق طرح دموکرات ها به تصویب اولیه به افزایش مالیات بر دخانیات و دیجیتال دانلود یک حرکت جمهوریخواهان گفت: منفور است به عنوان انتظار می رود که اقتصاد برای مبارزه در ماه های آینده از بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من شوکه شده بود که دموکرات ها در حال حرکت رو به جلو با مالیات” مریلند رهبر اقلیت سنا J. B. جنینگز گفت: روزانه تماس گیرنده. “در حال حاضر زمان برای تصویب مالیات را افزایش می دهد.” (مرتبط: رژیم صهیونیستی. لری هوگان دشمنی با دموکرات مریلند بیش از بالتیمور به خشونت و جنایت)

دولت قوه مقننه است این گزارش با توجه به پایان جلسه آن اوایل در پاسخ به کوروناویروس. به طور معمول جلسه از ژانویه تا آوریل است. این نماینده مجلس اعلام کرد پنج شنبه که می شود وجود ندارد تجمعات عمومی در خانه ملت به معنی لابی فعالان و شهروندان نگران هستند قادر به شرکت در جلسات.

“ما باید راه رفتن به طبقه برخورد با قانون در مورد coronavirus” مریلند اقلیت سنا شلاق استیو هرشی گفت: روزانه تماس گیرنده. “هر دو را عموم و یا رفتن به تعطیلات.”

هرشی نام آن را “مخرب” برای حزب دموکرات به رهبری قوه مقننه به فشار از طریق چنین طرح گران قیمت در طول یک حالت اضطراری است. او گفت که سنا در حال حاضر understaffed به دلیل نگرانی بیش از coronavirus ساختن آن دشوار برای رفتن بیش از همه پیشنهاد اصلاحات مربوط به برنامه آموزش و پرورش. (مرتبط: کاخ سفید می افزاید: بریتانیا به گسترش Coronavirus محدودیت های مسافرتی)

اعضای دموکرات رهبری در مریلند در سنای پاسخ نمی دهند برای نظر. دموکرات ها باید حق وتو-اثبات اکثریت در مجلس نمایندگان و سنا است.

Marylanders جمع آوری شده در آناپولیس در اوایل ماه مارس در اعتراض به پتانسیل افزایش مالیات به صندوق برنامه آموزش و پرورش.

آموزش و پرورش برنامه ای که توصیه شده توسط Kirwan کمیسیون صرف نزدیک به 3 میلیارد دلار افزایش دستمزد معلم از زمان علامت کمی تحت 70.000 دلار به بیش از $90,000 توسط 2029. این پیشنهاد همچنین افزایش بودجه برای کودک خدمات در جوامع فقیر و به طور کلی آموزش فنی و حرفه ای.

پنج مریلند مدارس رتبه بندی در 10 صفحه برای هر دانشجو هزینه در کشور برای سال مالی 2016. شهر بالتیمور مدرسه سیستم است که در حال حاضر سومین کمترین بودجه به ازای هر دانش آموز در میان بزرگترین 100 منطقه در کشور با وجود رتبه سوم کمترین عملکرد را در میان 21 بزرگترین سیستم.

جنینگز گفت: او را “تقسیم” در سنا دموکراتها تصمیم به فشار از طریق قوانین قبل از پتانسیل تعلیق از خانه ملت. او گفت که وجود دارد برخی از جنبه های این لایحه که مورد نیاز هستند اما آن زمان چنین تاریخی گران آموزش و پرورش لایحه می تواند آسیب بیشتر اقتصاد است.

“آنها رای به طوری که آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد” او گفت: این تماس گیرنده. “من نمی تواند متوقف کردن قطار. همه من می توانید انجام دهید این است که هدایت آن در مسیر درست است.”

یکی از جنبه های مربوط به آموزش و پرورش پیشنهاد عربستان رهبری ابراز خوش بینی در این است که تغییرات ایجاد شده در مجلس سنا در جلسات کمیته که تغییر مریلند مجلس نمایندگان نسخه از لایحه ای که گذشت, هفته گذشته است. این تغییرات شامل تنظیم مالی و عملکرد مبتنی بر انتظارات برای اطمینان از آینده بودجه از اصلاحات در آموزش و پرورش.

“این متفاوت است از خانه بیل” هرشی گفت: تماس گیرنده. “مهم ترین مسئله این بود که ما نسبتا موفق در ایجاد تغییرات از طریق این کمیته روند.”

سوم خواندن برای Kirwan طرح برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه و در انتظار تصویب است.

هرشی گفت: اکثریت رهبری بود “اولویت های نابجا” زمانی که تصمیم به تمرکز بر روی Kirwan توصیه هایی در هفته های اخیر به جای رژیم صهیونیستی. لری هوگان لایحه جرم بسته بود که تا حد زیادی رد کرد.

رژیم صهیونیستی. هوگان منتشر شد بیانیه چهار شنبه تشویق مقننه به تمرکز بر روی عبور بودجه تایید خود را منصوب به سرپرست ایالت مریلند پلیس و عبور از قوانین اضطراری برای رسیدگی به کوروناویروس. (مرتبط: خانه عبور Coronavirus لایحه فراهم می کند که رایگان تست بیمار مزایای ترک)

پیتر Franchot مریلند دموکراتیک حسابرسی و پیشرو 2022 نامزد برای فرماندار خواست مجلس روز شنبه برای جلوگیری از افزایش مالیات به دلیل فلج کننده اقتصادی از coronavirus.

مریلند در حال حاضر دارای 26 تایید موارد coronavirus. دولت مدارس دولتی ها لغو شد و برای دو هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im