Martha MacCallum کوره اریک Swalwell در بر شنوایی: ‘می تواند فقط لبه پنجره رساند تا یک تصویر و فریاد زد: در این

فاکس نیوز لنگر Martha MacCallum کبابی کالیفرنیا دموکراتیک تشکر. اریک Swalwell در مورد دموکراتیک قضایی مجلس اعضای سوال از دادستان کل لایحه بار در طول روز با شنیدن.

MacCallum به نام روز آتش بازی یک “خشن شنیدن” قبل از معرفی Swalwell در سه شنبه شب “داستان با Martha MacCallum.” او پرسید: پس از آن کنگره که چرا خانه خود را دموکراتیک همکاران اجازه نمی Barr “تنفس و پاسخ” سوالات.

“چگونه است که یک نمایشگاه روند؟”

تماشا کنید:

“خوب دادستان کل لازم نیست بستنی مخروطی قبل از او نشسته …” Swalwell شوخی.

اما او نیاز به اجازه برای پاسخ به این سوال” MacCallum قطع شود.

“او یک پسر بزرگ وی در پاسخ به این سوال گفت:” Swalwell قبل از اشاره به “مولد” تبادل بین آن دو.

MacCallum با اشاره آمریکا “نمی خواهد به او اجازه دهید پاسخ یک سوال است.”

“آنها را نگه داشته و گفت:” آه give me back my زمان give me back my زمان.’ بنابراین در اینجا من سوال” MacCallum پرسید. “خود را به کمیته می خواستم او را به می آیند در اینجا برای مدت زمان طولانی مناسب است ؟ من ممکن است فکر می کنم خودم و بسیاری دیگر از آمریکایی ها می خواستم ببینم تبادل چرا که بسیاری از شما او را متهم کرد از sidling به رئیس جمهور اقدام از طرف او. این یک فرصت طلایی برای کشور به شنیدن چه پاسخ او اين بود و نبود آنها را وادار به شنیدن چه پاسخ او بود و من تعجب اگر وجود دارد ترس است که اگر او بود با توجه به اینکه فرصت است که او ممکن است قانع کننده برای برخی از مردم است.”

دو رفت و برگشت به جلو و عقب در نظر طی جلسه قبل از MacCallum بازی یک کلیپ از یک برافروخته Barr گفت: پس از گرفتن قطع کرد: “این یک جلسه. من فکر کردم من یکی که قرار بود شنیده می شود.”

“سوال خوبی است” گفت: فاکس نیوز لنگر. “منظورم این است که شما می توانید فقط لبه پنجره رساند تا یک عکس از او و فریاد زد در آن است.” (مربوط به: ‘شما یک کلاس واقعی عمل’: Barr می شود طعنه آمیز که Nadler تلاش می کند تا او را انکار پنج دقیقه استراحت)

“من فکر نمی کنم او را به عنوان ضعیف که شما توصیف او” Swalwell شوخی.

“شما او را در وجود دارد برای پاسخ به سوالات و سپس شما نمی دهد او یک شانس برای پاسخ به,” او گفت:. “مهم نیست که آنچه در کنار نرده های شما در هر کسی می تواند این روند و می گویند که آن را نه شنیدن. که نه شنیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de