Martha MacCallum کوره دبی Dingell در شاهدانه و محرک چک برای Illegals

فاکس نیوز لنگر Martha MacCallum کبابی دموکرات میشیگان در کنگره دبی Dingell در دو غالبا با انتقاد از جنبه های خانه جدید کروناویروس هزینه های لایحه.

به تازگی منتشر شده 1,815-صفحه قهرمانان قانون شامل چندین حزب دموکرات اولویت ها و ناودان به عنوان یک “کاملا unserious تلاش” توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. MacCallum خواسته Dingell حدود دو شاهدانه و هزینه برای بیگانگان غیر قانونی در پنج شنبه شب “داستان با Martha MacCallum.”

تماشا کنید:

“برای هر کس در خانه, چرا کلمه حشیش در این 3 تریلیون دلار بسته 68 بار کنگره?” MacCallum خواسته Dingell.

“اول از همه, اجازه دهید من می گویند این” Dingell پاسخ داد. “من هرگز دودی ماری جوانا اما من آموخته اند به عنوان کسی که کاملا رک و پوست کنده نمی حمایت قانونی اما در حال حاضر تبدیل به یک مدافع برای, اگر مردم وجود دارد که باید آن را به دلایل پزشکی و کاملا رک و پوست کنده وجود دارد بسیاری از مردم که نیازهای بهداشت و درمان در حال حاضر که در حال گرفتن مراقبت که آنها نیاز به دلیل COVID ما نیاز به آن دسته از بیماران در اولویت است. بنابراین داروخانه ها وجود دارد که نیاز به باز و در دسترس است.” (مرتبط: Martha MacCallum: ‘نادرست’ مدل ‘بزرگترین فشار نقاط’ به صورت اقتصادی Shutdown)

MacCallum پس از آن تبدیل به لایحه ارائه $1,200 بررسی برای مهاجران غیر قانونی” که Dingell استدلال که آنها “مردم هستند که پرداخت مالیات” و مردم آن انتقاد به درگیر شدن در “fearmongering.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im