بازار در سراسر پنجاب بسته باقی می ماند از نیمه شب تا اوت 5: Chohan

لاهور: Punjab اطلاعات وزیر Fayyazul حسن Chohan اعلام کرد روز دوشنبه که بازار در این استان را از نیمه شب امشب تا اوت 5 به عنوان دولت تصویب تدابیر امنیتی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در طول Eid-ul-ازهاری.

“همه کسب و کار و مراکز تجاری در پنجاب بسته باقی خواهد ماند تا اوت 5” وزیر گفت: در این بیانیه است.

یک روز پیش دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا تا به حال به مردم توصیه می شود برای احتیاط از coronavirus و رعایت ایمنی استاندارد روش های عملیاتی (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) طول Eid-ul-ازهاری.

پرداختن به یک کنفرانس خبری او از مردم خواست تا کتاب حیوانات قربانی را آنلاین به طوری که آنها می توانند جلوگیری از بازدیدکننده داشته است به گاو بازار که در آن اجتماعات بزرگ می تواند کمک به گسترش ویروس.

دکتر میرزا گفته بود که دولت در پیش آماده کرده بود برای Eid-ul-ازهاری نگه داشتن در ذهن نقض دستورالعملهای عملیاتی استاندارد قرار گرفت که در طول سعید فطر پیش از آن. وی افزود: شهروندان مجاز به راه اندازی گاو بازارهای داخل شهر محل این زمان.

“کودکان و سالمندان و بیماران نباید گرفته شده به دامها بازار و مردم باید سعی کنید به جمعی فداکاری این زمان,” او اضافه شده است.

میرزا نیز تأکید کرد که شهروندان باید رعایت دستورالعمل صادر شده برای انجام نماز عید برای جلوگیری از گسترش این بیماری مسری.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>