علامت Steyn: “ما در عصری زندگی از احمق نخبگان’ به رهبری ‘ماه مارس از کودن ها’

اظهار نظر در این نوع از افرادی که در حال تخریب مجسمه های تاریخی و یا خواستار حذف خود محافظه کار و نویسنده و دانشمند علامت Steyn گفت: “ما در عصری زندگی از احمق نخبگان.”

“این واقعا غم انگیز است. آنچه در آن است من فکر می کنم یک نوع تمدن تغییر رژیم” Steyn گفته فاکس نیوز’ “Tucker Carlson امشب.” “هنگامی که شما در واقع اشک مردم دور ریشه کن کردن آنها از کل تمدن ارث و … آنها چیزی برای چسبیدن به … بنابراین از بین بردن این فقیر نروژی طرفدار الغای برده داری مجسمه به نظر می رسد کاملا معقول و منطقی به آنها.”

کارلسون موافقت کرد و اشاره کرد که بسیاری از ترین آوازی فعالان به ظاهر افراد تحصیل کرده. (مرتبط: معترضان نذر را رهایی یادبود مجسمه — که به طور کامل با بودجه دولتی توسط بردگان آزاد)

“ترین متعصب ترین شستشوی مغزی اشتباهترین از این مدها تمایل به آنهایی که رفت به قهوه ای و وسلی و دوک. این است که چرا ؟ من هرگز هیچ HBAC تعمیرکاران کشیدن مجسمه پایین.”

“من فکر می کنم ما در عصری زندگی از احمق نخبگان. منظورم این است که این نوع از فراغت varsity شش سال و نیم به پایان مدرک لیسانس خود را در transgenderism و استعمار مطالعات که در قرن 19 cenutry شما را مجبور شده اند به هفتمین پسر جزئی اروپایی دوک بزرگ برای لذت بردن از. در حال حاضر مردم باید گسترش آن به طوری که طبقه متوسط رو به univeristy برای یادگیری صحیح نگرش” Steyn گفت.

Steyn گفت: هر چند “شده اند وجود دارد انقلابات در طول تاریخ است که در آن بسیار بد افراد شرکت کننده در, اما من مطمئن هستم که ماه مارس از کودن ها نیست در واقع بیشتر خطرناک است” و اضافه کرد که “بیش از حد بزرگ یک کمان بر روی موهای خود را, روبان” می تواند “به اشتباه برای یک طناب دار” — اشاره به این ادعا که طناب دار داشت در راننده نسکار بابا والاس گاراژ. FBI تحقیقات مشخص شد که هیچ جرم فدرال بوده است و پاداشی که طناب دار به حال شده است وجود دارد پس از 2019.

با استناد به این تصمیم یکشنبه توسط دموکرات نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio برای حذف مجسمه ای از رئیس جمهور تئودور روزولت از ورودی موزه تاریخ طبیعی Steyn گفت: یک قطعه از آثار هنری باید برگرفته.

“آنها باید ترک پاهای عقبی و اسب سیاه در بالای آن به نمایندگی از سکوت نهادهای محافظه کار در طول این حمله در تمدن غرب است.”

معترضان دوشنبه پاره کردن مجسمه از رئیس جمهور و جنگ داخلی ژنرال Ulysses S. Grant و آمریکا, آهنگساز سرود Francis Scott Key در سان فرانسیسکو. (مرتبط: برایان Kilmeade: خرابکاری می تواند ویران کردن’ جکسون مجسمه اما آنها نمی تواند او را پایین’)

The Theodore Roosevelt Equestrian Statue, which sits on New York City public park land is seen in front of the The American Museum of Natural History on Central Park West entrance June 22,2020. - The American Museum of Natural History will remove the Theodore Roosevelt from its entrance after objections that it symbolizes colonial expansion and racial discrimination, Mayor Bill de Blasio said. (Photo by TIMOTHY A. CLARY/AFP via Getty Images)

تئودور روزولت سوارکاری, مجسمه که در شهر نیویورک, پارک عمومی زمین دیده می شود در مقابل آمریکا موزه تاریخ طبیعی در پارک مرکزی غرب ورودی 22 ژوئن 2020. (عکس توسط TIMOTHY A. کلاری/خبرگزاری گتی ایماژ)

دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دوشنبه اعلام کرد که به نظر او سرنگونی مجسمه به “سالم بیان” و وسیله ای برای ایجاد “اولویت است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه او “مجاز دولت فدرال به دستگیری هر کسی که vandalizes و یا از بین می برد هر بنای مجسمه و یا دیگر مانند اموال فدرال در آمریکا تا 10 سال زندان در هر جانبازان یادبود حفظ قانون و یا سایر قوانین که ممکن است مربوط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de