علامت Steyn: ‘فضیلت-سیگنالینگ’ چپ Conflates نژادپرستی و Coronavirus

محافظه کار و نویسنده و دانشمند علامت Steyn روز پنجشنبه گفت که سیاسی چپ است که درمان coronavirus مثل هر مسئله دیگر: conflating آن با نژاد پرستی.

“چپ به طور کلی در خلوت به ‘شما نمی توانید می گویند که” استعاره. که آنچه در آن به معنی زمانی که آنها می گویند با اشاره به خارجی ویروس بیگانه,” Steyn گفته فاکس نیوز’ Tucker Carlson در پنج شنبه شب برنامه “Tucker Carlson امشب.” “آنها می گویند” من شما نژادپرست است. گفت: ما شما در حال نژادپرستانه برای هر چیز دیگری شما نژادپرستانه برای سیاست خود را در تغییر آب و هوا شما در حال نژادپرستانه چون شما خانواده جداگانه در مرز و راه شما در حال نژادپرستانه برای این ویروس بیش از حد.'”

“که نه جدی موقعیت: که فقط قرار دادن یک نام داستان اخبار در اینجا و اعمال همان توهین” Steyn ادامه داد. (مرتبط: Ocasio-کورتز: خوردن مواد غذایی چینی است ‘نژادپرستانه’)

نویسنده اشاره کرد که چگونه شهردار فلورانس ایتالیا گفتن بود خود شهروندان “به رفتن و در آغوش یک فرد چینی در خیابان” به منظور نشان دادن خود را “ضد نژادپرستانه bonafides.” Steyn گفت که شهردار است و دیگر تشویق می کنند که نوع ارتباط صمیمی به دلیل “1,000 مرده ایتالیایی ها” که ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس در آن کشور است.

مشاهده است که “با توجه به نسبت جمعیت و اندازه” مرده در فلورانس معادل دو 9/11 حملات تروریستی Steyn گفت: “این دلقک, عاشق, nincompoop فضیلت singling شهردار است که شما نه گفتن به آغوش یک فرد چینی در حال حاضر. همه چیز تعطیل است و آنها به شما گفتن به ماندن کامل متر 3 فوت دور از هر کس دیگری.”

سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار جیم آکوستا می رسد در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در واشنگتن, DC, on Nov. 16, 2018. (عکس توسط مندل فا نگن / AFP) (عکس های اعتباری باید به عنوان خوانده شده مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Steyn اصرار داشت که حتی در میان “بیدار twerps,” غریزه به زنده ماندن “در ضربات.” با اشاره به نظرات از سی ان ان خبرنگار جیم آکوستا که خواستار coronavirus چینی است که “بیگانه,” Steyn گفت: Acosta خواهد توقف تلاش برای خر خر کردن نژادپرستی “اگر او در واقع تا به حال زندگی می کنند با هزینه های خود را غیر مسئولانه و مضحک فضیلت سیگنالینگ.” (مرتبط: کاخ سفید لغو مغلوب ساختن پیشی جستن حوادث در کلرادو ویسکانسین و نبراسکا)

Acosta شد تجزیه و تحلیل تهمت سخنرانی به این کشور چهارشنبه شب مشخص شده که بیشتر برنامه های دولت برای مبارزه با کروناویروس از جمله ممنوعیت سفر از اروپا برای 30 روز. سازمان بهداشت جهانی طبقه بندی شده virus به عنوان یک بیماری همه گیر در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im