مارک رافالو مقصر ‘سمی Trumpism’ به صورت Coronavirus مرگ و میر

مارک رافالو ارسال شده یک ویدیو را در توییتر قرار می دهد که تقصیر را به گردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده است.

“برخی از جمهوری خواهان دیدن نوشتن بر روی دیوار” 52 ساله بازیگر توییتی همراه با یک کلیپ از لینکلن پروژه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC تاسیس شده توسط خواهان که ماموریت به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. پست شد توسط فاکس نیوز در یک قطعه منتشر شده سه شنبه. (مرتبط: مایکل مور می رود در بیهوده گویی در برابر ‘بدخیم عاشق’ تهمت)

“آنها تبيين خود از سمی Trumpism,” او اضافه شده است.

تماشا کنید:

در این پست از گروه متصل به کلیپ خواندن “خوش آمدید به این هفته. نزدیک به 90,000 آمریکا زندگی می کند از دست داده اند. این ویروس هنوز هم در حال گسترش است. و realDonaldTrump همچنان به انکار و منحرف عدم مردم انتخاب شد به خدمت می کنند.”

صدای بیش در این ویدئو با همان کلمات بر روی صفحه نمایش توضیح داد که “تقریبا 10,000 بیشتر آمریکایی ها می میرند; 90,000 مرگ و میر و در حال رشد است. میلیون ها نفر بیشتر خواهد فایل برای بیکاری. کسب و کارهای کوچک در حال مرگ هستند. ما در حال تست کافی است.”

“این هنوز پخش كردن,” فیلم اضافه شده است. “در اینجا چه چیز دیگری در حال آمدن است در این هفته. او را به دروغ به شما و بیش از بیش. او را صدای جیر جیر به جای منجر شود. او را سرزنش دیگران برای او شکست. به انجمن خوش آمدید در این هفته و هفته بعدی و بعدی و بعدی… تا زمانی که شما چیزی در مورد آن.”

از “انتقامجویان” ستاره بارها با حمله به رئیس جمهور در طول چهار سال ، اخیرا رافالو به نام تهمت با تمرکز بر “گذشته نارضایتی” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد “جعلی روزنامه نگاران” که در گزارش های روسیه بررسی است.

“عزیز @realDonaldTrump مناسب و معقول رهبر قرار خواهد توجه خود را بر آن بسیاری از خانواده ها و عزیزان و اهمیت خود را از غم و اندوه و از دست دادن” از “آب” ستاره توییتی.

“شما بی احترامی این آمریکایی ها با تمرکز بر روی خود و نارضایتی های گذشته,” او اضافه شده است. “متفکر. فقط یک پیشنهاد است. #BePresidential.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im