دریایی کهنه تبدیل کنگره نامزد تایلر Kistner انتقاد MLB را سرود Kneelers

دریایی کهنه تبدیل کنگره نامزد تایلر Kistner نیست کلمات گوشت چرخ کرده در حالی که به اشتراک گذاری افکار خود را در لیگ اصلی بیس بال بازیکنان زانو طول سرود ملی.

Kistner که در حال اجرا است در مینه سوتا 2 کنگره منطقه در برابر دموکرات کنگره انجی کریگ پیوست روزانه تماس گیرنده استفانی Hamill به بحث در مورد مبارزات انتخاباتی خود به پلیس آخرین اصلاحات قوانین در دولت خود را و بیشتر.

به عنوان MLB Kneelers, Kistner نمی عقب نگه دارید و هنگامی که خواست برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را. (مرتبط: San Francisco Giants پارچ سام Coonrod حاضر به زانو زدن در طول ملی, به نقل از ایمان مسیحی خود را)

“به عنوان یک سرویس عضو خودم که ایستاده بود تا به دفاع و حمایت از آنچه که پرچم نشان داده برای ما قانون اساسی و حقوق و آزادی که ما در این کشور آن را دلسرد کننده برای دیدن کسی که هرگز در خدمت این کشور را به زانو و ایستادگی در برابر آنچه که بسیاری از هموطنان و برادران و خواهران یکی از دوستان من در واقع فقط به خاک سپرده شد این در هفته گذشته چه کسی کشته شد, در عراق, به این فداکاری,” گفت: Kistner.

Kistner خدمت در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده برای نه سال.

تماشا کنید:


دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این تفسیر هستند کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده موضع رسمی Daily Caller.

اتمام TheDC فوق العاده, فیلم و اشتراک به کانال یوتیوب ما برای جلوگیری از از دست رفته.

اشتراک!

در حال حاضر اتمام Daily Caller محبوب ترین نشان می دهد:

آیا شما به جای تاریخ یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و یا MS-13 عضو باند?

جزئیات جدید در مورد “مسلمان افراطی’ ترکیب در نیومکزیکو

‘جایزه فرهنگ,’ سوء نیوجرسی دبیرستان تشویق تیم ملی

واقعیت جاری در کاخ سفید ‘جویندگان حقیقت’ در کره شمالی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>