مارکو روبیو پست عکس از ایلیا کامینگز در توییت تجلیل John Lewis

جمهوری خواه ایالت فلوریدا مارکو روبیو به اشتباه شامل یک عکس از سابق تشکر. الیاس کامینگز در توییتر پست یاد عبور از دموکراتیک گرجستان Rep. John Lewis.

پست ویژه عکس روبیو دست دادن با Cummings, یک عکس بود که به طور خلاصه ساخته شده روبیو مشخصات تصویر. هر دو اشتباهات را به سرعت جبران می شود.

رسانه ها و سیاستمداران بارها و بارها اشتباه کامینگز–که در اکتبر 2019–برای لوئیس که گذشت در روز جمعه.

Sen. Marco Rubio mistakenly posts a picture of Elijah Cummings in a post honoring John Lewis. Screenshot/Twitter/Sahil Kapur)

سناتور. مارکو روبیو به اشتباه نوشته های یک عکس از ایلیا کامینگز در یک پست تجلیل John Lewis. (Screenshot/توییتر/Sahil Kapur)

“این یک افتخار بدانند و با برکت از این فرصت برای خدمت در کنگره با جان لوئیس واقعی و تاریخی آمریکا قهرمان” روبیو را صدای جیر جیر خواندن اصل. “ممکن است خداوند و مخلوقات او آرامش ابدی.”

روبیو خطاب به اشتباه به زودی پس از آن و شامل اتصالات تر تصویری از او با لوئیس. (مربوط به: ‘CBS Evening News,’ پخش تصویر الیاس کامینگز در بخش مورد Rep. John Lewis نبرد با سرطان)

“اوایل امروز من توییتی نادرست عکس” روبیو نوشت. “جان لوئیس بود واقعی آمریکا قهرمان. من مفتخر به نظر می رسد با هم در میامی 3 سال پیش در یک رویداد دستگیر شده در ویدیو زیر. من[sic] خدا عطا کند به او آرامش ابدی.”

برای لوئیس در زمان حال بارها و بارها اشتباه کامینگز در گشاد گشاد راه رفتن در طول عمر خود را. او حتی انتشار یک اطلاعیه مطبوعاتی در مارس 2019 اعلام قصد خود را برای رشد ریش به آن را آسان تر برای گفتن این دو از هم جدا.

“فقط این آخر هفته من به کلیسا رفت و در مریلند است. کسی به سمت من آمد و گفت: “سلام آقای کامینگز! من به شما رای می دهند در همه زمان ها”‘ لوئیس گفت: در آن زمان. “من فقط می گفت با تشکر از شما. چه چیز دیگری می توانم بگویم ؟ که زمانی که من تصمیم گرفتم من فقط باید رشد ریش.”

“به نظر من گرفتن یک امضا در پشت سر من فقط به همه چیز روشن است. من در تلاش برای متقاعد کردن الیاس به یکی بیش از حد, اما که نمی رفتن بیش خوب,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im