مائوئیست داغستان توسط Jharkhand ویژه نیروی کار شش برگزار شد

توسط اکسپرس سرویس خبری

رانچی: در صبح زود تفنگ-نبرد در یکشنبه ویژه نیروی کار (STF) تشکیل شده به مائوئیست ها در Jharkhand, داغستان یکی از افراد جبهه آزادیبخش هند (PLFI) مائوئیست و مجروح دیگر در سیمدگا.

ارشد مقامات پلیس اطلاع داد که پنج مائوئیست ها نیز دستگیر شده اند توسط STF در حالی که انبارهای بزرگ سلاح و مهمات نیز از بهبود آنها. سیمدگا SP تایید کرد که ترکیب عملیات هنوز هم برای پیدا کردن مائوئیست ها که موفق به فرار به عمق جنگل های پس از روبرو می شوند.

“یک مائوئیست متعلق به PLFI شده است داغستان توسط STF در حالی که یکی دیگر از اعضای این گروه که ادعا می کند خود را به عنوان فرمانده منطقه از Bano منطقه در سیمدگا, Praveen Kandulna دریافت کرده جدی گلوله آسیب شده است و با عجله به بیمارستان” گفت: سیمدگا SP Sanjeev Kumar.

پنج نفر دیگر از اعضای تیم ملی نیز دستگیر شده اند و در حال بازجویی توسط پلیس او اضافه شده است. SP بیشتر اضافه شده است که انبار بزرگ از سلاح و مهمات از جمله یکی از AK-47, چهار تفنگ یک شهرستان ساخته شده تپانچه همراه با تعداد زیادی از زنده کارتریج نیز بهبود از آنها.

برخورد صورت گرفت در 6 صبح زمانی که STF بود در یک عملیات جستجوی زیر یک ورودی است که یک گروه مائوئیست ها خال خال شده است در این منطقه است. “برخورد صورت گرفت به جنگل در نزدیکی Benduchuan ایجاد کرد تحت Jaldega ایستگاه پلیس در حدود 6 ساعت به طول انجامید که برای بیش از یک ساعت و نیم گفت:” SP. هویت مائوئیست کشته در برخورد با این حال هنوز به طور مسلم او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de