بسیاری از امریکا قدرتمند ترین رهبران سیاسی هستند در معرض خطر رده سنی برای Coronavirus

بسیاری از امریکا قدرتمند ترین سیاستمداران در رده های سنی در معرض بیشترین خطر در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

داده ها از کشورهای بیشتر طول coronavirus روند از ایالات متحده نشان می دهد که نرخ مرگ و میر به میزان قابل توجهی بالاتر برای بزرگسالان مسن تر از 60. ایتالیا با پیری جمعیت است که تصور می شود یکی از دلایلی که چرا تعدادی از coronavirus مرگ و میر در کشور بسیار بالا است.

آمار اولیه از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری قرار دادن نرخ مرگ و میر از coronavirus بیماران سنین 70 تا 79 در 8% و 14.8% برای کسانی 80 و بالاتر, وال استریت ژورنال گزارش داد پنج شنبه.

در کره جنوبی, مرگ و میر, نرخ پایین تر در چین اما هنوز هم برای کسانی که 60 ساله و مسن تر. همانطور که از چهارشنبه coronavirus مرگ و میر در کره جنوبی 1.5% بود که برای مردم در 60s, 4.3 درصد مردم در 70s و 7.2 درصد مردم 80 و بالاتر کسب و کار خودی گزارش شده است.

بسیاری از آمریکا با مشخصات بالا سیاستمداران سقوط به اون سه تا بالاترین رده های سنی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است سن 73 در حالی که معاون رئیس جمهور مایک پنس است 60. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او را “به احتمال زیاد” آزمایش ویروس.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل 78 سال سن دارد در حالی که نیویورک ایالت چاک شومر نماینده دموکرات در سنا است 69.

مجلس نانسی پلوسی است 79. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer 80 است. جیمز Clyburn است 79.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, 77, است که نامزد حزب سوسیالیست دموکراتیک خواهد بود و قدیمی ترین commander-in-chief تا کنون انتخاب شده هر چند او هنوز هم جوان 78 ساله در ایالت ورمونت برنی ساندرز.

(Mario Tama/Getty Images)

(ماریو تاما/گتی ایماژ)

اعضای کنگره در هر دو طرف باید خود قرنطینه پس از آمدن به تماس با افرادی که بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. (مرتبط: “بسیار COVID-19 بهداشتی’: مت Gaetz ریپ اندرو Gillum به اتهام اتاق هتل مت حادثه)

مقامات سیاسی در سراسر جهان یا پایین آمدن با این ویروس COVID-19 یا خود جدا شده پس از آمدن در تماس با افرادی که بعد از تست مثبت است.

انگلستان وزیر بهداشت نادین Dorries آزمایش مثبت برای coronavirus دوشنبه.

استرالیا صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون آزمایش مثبت برای COVID-19, Dutton جمعه اعلام کرد — یک هفته پس از جلسه با سفید, خانه مشاور Ivanka Trump و دادستان کل لایحه Barr.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro مطبوعاتی وزیر آزمایش مثبت برای ویروس — روز پس از در نظر گرفتن یک عکس با مغلوب ساختن پیشی جستن. Bolsonaro گزارش را آزمایش مثبت اما او بعد از رد آن گزارش.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو خود جدا بعد از شروع به نشان دادن علائم ویروس.

Coronavirus فرا گرفته و از طریق رده های بالای دولت ایران با نتایج مخرب.

نزدیک به 10 درصد از ایثارگران و آزمایش مثبت برای ویروس های ایرانی, رسانه های دولتی گزارش مارس 3 — و این ویروس تنها به بدتر در ایران پس از آن.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de